2015 Evde Boncuk İşi Yapmak ve Para Kazanmak Mümkün

Eve Boncuk İşi Veren Firmalar ve Evde Ek Gelir Kazanmak 2015

Merhaba Sayın İş arayanlar. Eğer sizde evde para kazanmak istiyorsanız size güzel iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Biliyoruz ki ülkemiz şartlarında para kazanılmadan olmuyor. Bu nedenle de hem ev hanımları hem de üniversite öğrencileri ekipleri ile birlikte firmaların vermiş olduğu işleri yaparak ek gelir sağlamaktadır. Çeşitli işler yaparak sizlerde güzel paralar kazanmak istemez misiniz ? Eğer istiyorsanız sizde Evde Boncuk Süsleme İşi yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Ev hanımları özellikle bu işi yapmaktan çok hoşlanmaktadır. Bizde sizler için en iyi iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Peki bu iş nasıl oluyor yani evde boncuk işi nasıl yapılıyor bilmiyorsanız bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Evde Boncuk İşi Yapmak ve Para Kazanmak 2015

Boncuk İşi Nerelerde Kullanılıyor:

1-Kolye Yapımında
2-Triko Süsleme İşinde
3-Bilezik ve Yüzük Süsleme

Sponsor Reklam

gibi işlerde boncuklardan faydalanılmaktadır. Firmaların size göndereceği malzemeleri sizden istenildiği hale getirip dizmeniz gerekmektedir. Bir firma ile anlaşırsanız işiniz daha rahat olacaktır. Neden diye soracak olursanız satış konusunda sıkıntı yaşamaz yapmış olduğunuz ürünler elinizde kalmaz. Firmalar size verdiği Boncuk Malzemeleri ile sizden nasıl takılar ya da ürünler istediklerini bildiriyorlar. Sizde buna göre yapıyorsunuz. İsmek  İstanbul ilimizde bu işi yaptırmakta öğretmektedir. Hemde ücretsiz kurslar ile.Ayrıca size önerimiz belediyelerin ev hanımları için açmış olduğu halk eğitim merkezleri ya da meslek edindirme kurslarına giderek bu işi daha iyi öğrenebilir el pratikliği yapabilirsiniz.Evde Ek İş yapmak istiyorsanız bu işi yapabilirsiniz.  Ayrıca yapmış olduğunuz ürünleri kendinizde satabilirsiniz. Firmalar ile anlaşmak yerine malzemeleri kendiniz alıp kendiniz yine online alışveriş sitelerinde satışa sunabilirsiniz. Farklı boncuk işi yaparak büyük bir kesime hitap edebilmeniz gerçekten hayal değil gerçektir.  İstanbul ilimizde ve Ankara,İzmir,Adana ve Bursa ilimizde bu işler yoğun olarak yapılmaktadır.

Peki bu boncuk dizme işi nerelerde kullanılıyor diye merak ediyorsanız hepimiz biliyoruz aslında. Hediyelik eşya satan firmalar ya da hanımlar için takı malzemeleri takı ürünleri satan mağazalar bu ürünleri sizlerden istemektedir. Yani giysilerimizin üzerinde ve trikolarda bu tür aksesuarlara rastlamak mümkündür. Ayrıca ayakkabı süsleme işinde bile boncuklardan faydalanılmaktadır.Peki hangi firmalar boncuk işi veriyor diyorsanız da firmaların sizinle iletişime geçmesi gerekmektedir.Bunun için aşağıda yer alan talimatları uygulamanız gereklidir.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Evde Nikah Şekeri İşi Yapmak 2015 başlıklı makalemizde Ev Hanımları Evde Yapılacak İşler 2015, Gaziantep Evde Ek İş İlanları 2015 ve Gaziantep Evde Nikah Şekeri İşi 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2015 Evde Boncuk İşi Yapmak ve Para Kazanmak Mümkün (1.519 Yorum)

  1. Ev de cok bos zamanim var .uretmeyi seviyorum ve sonderece yetenekliym.disiplinli ve ozenliyimdir.beni ararsaniz sevinirim

1 148 149 150