2015 Temizlik Görevlisi Alımı Yapan Kurumlar

2015 Temizlik Görevlisi İş İlanları ve Başvuru Formu

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Hepimizin çok yakından bildiği bir iş ile karşınızdayız. Özellikle Hastanelerde ve Bankalar da ya da devlet dairelerinde sık sık karşılaştığımız temizlik görevlileri iş ilanları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Eğer sizde kariyerinize temizlik görevlisi olarak devam etmek istiyorsanız İş Başvurusu yapabileceğiniz iş ilanları var. Başvuru yaptıktan sonra beklemelisiniz. Sizinle en kısa zamanda olumlu ya da olumsuz iletişime geçilecektir. Aranan kriterler neler bu konuda da sizlere bilgi vereceğiz. En az İlköğretim ya da Lise Mezunu gibi kriterler aranmaktadır. Ayrıca 30 yaşını aşmamış adayların başvurusu öncelikli olarak değerlendirilecektir. Şimdi sizlere örnek bir iş ilanında aranan kriterler neler bunu gösterelim.

Temizlik Görevlisi İş İlanları 2015

Aşağıda yer alan örnektir. Bu nedenle tüm iş ilanları aşağıdaki kriterleri aramamaktadır. Her kurum kendisi ayrı kriter aramaktadır.

Sponsor Reklam

 

 • En az İlköğretim mezunu,
  – Hastane tecrübesi olan veya benzer işlerde çalışmış,
  – Vardiyalı çalışabilecek,
  – Tercihen 35 yaşını aşmamış,
  – Takım çalışmasına yatkın,
  – Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için),
 • – Tam zamanlı olarak çalışabilecek

Yukarıda yer alan kriterler örnek bir iş ilanından alınmıştır. Hem Bayan hem de Erkek Personel Alımı yapılmaktadır. Daha fazla geç kalmadan mutlaka başvuru yapmanızı istiyoruz. Eğer sizde 2015 yılında işsiz kalmak istemiyorsanız ve acil iş arıyorum diyorsanız mutlaka başvuru yapmanız gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi Alımı İş İlanları İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2015 Temizlik Görevlisi Alımı Yapan Kurumlar (111 Yorum)

1 9 10 11