Ağrı Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları Nelerdir

Ağrı Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden birisi olan ve doğunun en güzel illeri arasında yer alan Ağrı’da ev hanımlarına istihdam oluşturmak için çalışmalar sürmektedir.Gerek belediyele tarafından gerekse halk eğitim merkezleri tarafından yapılan bu çalışmalar doğrultusunda ev hanımlarının el becerisinin gelişmesine yardımcı olunmakta buna bağlı olarak el becerisi gelişen hanımlar kendileri evlerinde bir şeyler üreterek satışını yapıp para kazanabilmektedir.Peki İnsanlar Evde Nasıl Para Kazanıyor ? Sizlere bu konuda bizde belki de daha önce duymadığınız iş fikirleri sunacağız. Bunları yapıp yapmamak size kalmış.Ev Hanımları ve öğrencilerin yaptığı bu işler aileniz bütçesine ek gelir sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Ağrı Evde Ek İş İmkanları

Evde Örgü Örerek Para Kazanmak: Ev hanımları el işlerine karşı yatkınlığınız varsa ve patik,eldiven,atkı,bere,lif gibi ürünler örebiliyorsanız bunu değerlendirebilir para kazanmaya başlayabilirsiniz.Çünkü bir çok bayanın elinden gelmez böyle şeyler. Mağazalardan almak yerine ev hanımlarının yapmış olduğu ürünleri almayı tercih eden bir çok insan var. Dilerseniz yapmış olduğunuz ürünleri elden satabilir,dilerseniz bu ürünleri satan mağaza ile anlaşabilir onlar aracılığı ile satabilir ve son olarak dilerseniz de İnternet üzerinden satışını yapabilirsiniz. Ağrı Evde Ek İş İmkanları bunlarla sınırlı değildir. Herkesin el becerisine uygun bir iş mutlaka vardır.

Sponsor Reklam

Öğrenciler Makale Yazarak Para Kazanabilir: Ev hanımları ve öğrenciler. İyi derecede klavye kullanabiliyorsanız ve bir konu da uzmanlığınız varsa o konu hakkında değişik makaleler yazarak para kazanabilirsiniz. Bir çok internet sitesi bayanlara işi olsun para kazansın diye evlerinde oturduğu yerde belirli bir konu vermekte ve bu konu hakkında makale yazmasını istemektedir. Sizde bu işi yaparak şimdiden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Doğu İlleri Evde Ek İş yapmak Batı’ya göre zor olduğunu düşünmeyin. Doğuda Batıdan daha fazla gelişmiş illerin bulunduğunu da belirtmek istiyoruz.

Eğer evinizde dışarı çıkmadan ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız gerçekten bu işleri ve buna benzer bir çok işi yaparak para kazanabilirsiniz.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız.

 

Bir önceki yazımız olan Organik Köy Ürünleri Sepeti Satarak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Doğal Köy Sepeti Satışı Yapmak, Köy Ürünleri Satarak Para Kazanmak ve Köyde Ne İş Yapabilirim 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mart 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ağrı Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları Nelerdir (51 Yorum)

1 4 5 6