Akhisar Evde Ek İş İlanları

Manisa’nın ilk merkezi dışında yer alan ve en büyük ilçelerinden biri olan Akhisar, merkez dışında şehrin en nüfuslu bölgesidir. Dolayısıyla Akhisar ek iş ilanları 2018 gibi konular sürekli gerek işsiz gençler gerek ise ev hanımları tarafından gündeme gelmektedir. Bu makalemizin devamında Akhisar ilçesinde yapabileceğiniz ek işler hakkında daha kapsamlı bilgiler sunacağız.

Öncelikli olarak Akhisar’da evden çalışmak isteyenlere yönelik makale yazma işinden bahsetmek doğru olacaktır. Makale yazarak para kazanmak isteyenlerin edebi yönlerinin iyi olması gerekmektedir. Çünkü herhangi bir konu hakkında makale yazabilmek için dil bilgisinin de iyi olması gerekiyor. Yazım esnasında noktalama işaretlerini iyi kullanmak yazının akışkanlığı ve doğruluğu açısından çok önemlidir.

Tüm bunların yanı sıra Akhisar’da yapabileceğiniz bir diğer ek iş ise kına paketlemedir. Kına paketleme işinde kınalar ve küçük kese şeklindeki paketler sizlere iş verenler tarafından temin edilmektedir. Düzgün ve biçimli bir şekilde kınaları paketlerin içine doldurarak istenilen adette teslim etmeniz gerekiyor. Evde kına paketleme işi 2018 yılının popüler ek işleri arasında yer almaktadır. Toplu adet sayısına göre iş verenlerden ücret talep edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Bu ek işe alternatif olarak ise evde davetiye katlama işi 2018 son dönemlerin özellikle de yeni yılın en aktif ek işlerindendir. Düğün, sünnet, nikah ya da nişan gibi davetlerin özel ve süslü olanlarında genellikle el emeği gerekmektedir. İşte tam bu noktada organizasyon sahipleri davetiyelerinin katlanması ve süslenmesi için gerekli olan işleri başkalarına vermektedir.

Sizler de evde davetiye katlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Akhisar evde davetiye katlama işi için genellikler düğün dernek gibi organizasyonların yapıldığı bölgelerdeki işlere yoğunlaşabilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK grubumuza dahil olarak daha fazla ek iş ilanına ulaşabilirsiniz. Yazımıza Ad Soyad, E-mail Adresi, Bulunduğunuz Bölge şeklinde yorum bırakarak iş verenlerin iş yapma talebinizi görmenizi sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bursa Evde Ek İş Yapmak 2018 Fırsatları başlıklı makalemizde Bursa Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı 2018, Bursa Evlere Temizlik İşi ve Bursa Nikah Şekeri İşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Akhisar Evde Ek İş İlanları (32 Yorum)

  1. Iyi günler.Kücük çocuğum olduğu icin calisamiyorum.Her türlü paketleme işi yapabilirim. Geri dönüs yaparsaniz sevinirim

  2. Manisa Akhisar da yaşıyorum.iki tane küçük kızım olduğu için çalışamıyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Akhisarda oturuyom kucuk cocugum oldugun icin evde is yapmak istiyorum paketleme işi falan

  4. Evde ek is yapmak istiyorum akhisarda oturyorum pakaetleme katlama vs işleri yapmak istiyorum çok ihtiyacım var gerçekten bana en kısa zamnda ulaşırsınız sevinirim tesekkurler

  5. Merhabalar akhisarda oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum eşime destek olmak istiyorum paketleme davetiye katlama vs ne iş olursa yaparım dönüş yaparsanız çok mutlu olurum teşekkür ederim