Alanya Evde Ek İş İlanları ve İş Veren Firmalar

Alanya Evde Para Kazanmak ve İş İmkanları Nelerdir 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar.Antalya ilimizin en kalabalık ilçelerinden birisi olan ve özellikle de yaz aylarında epey bir kalabalık olan Alanya’da ne iş yapabilirim diyorsanız sizler için iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere turizm cenneti olarak bilinen Antalya yaz aylarında hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğruyor diyebiliriz. Bu yüzden sizde bunu kullanabilir ve kendi lehinize çevirip para kazanabilirsiniz.Alanyada Yazın Yapılacak İş Fikirleri Peki Yazın Alanya’da Ne İş Yapılır diye merak ediyorsanız hazırlamış olduğumuz bu iş fikirleri arasından size uygun olanı yapabilir para kazanmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Yazın Evde Para Kazanmanın Yolları Neler bunlara bir göz atalım.

Süs Eşyaları Yapıp Satabilirsiniz: İnsanlar süs eşyalarına oldukça meraklıdır. Şimdiden başlarsanız yaz aylarına kadar epey bir stok yaparsınız ve bunları turistlerin yoğun olduğu bölgelerde satabilirsiniz. Ufak bir dükkan kiralayabilir ya da seyyar olarak satış yapabilirsiniz.Peki ne satabilirim  ? diyenler için cevap verelim. Nazarlık yapabilirsiniz. Nazarlık Süs Eşyaları arasında en fazla sevilen ve satılan ürünlerdendir. İnsanlar bu ürünleri beğenerek almakta ve yakınlarına hediye olarak götürmektedir. Ucuza mal edebileceğiniz ürünleri üstüne kar koyarak satabilir para kazanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Evde Anahtarlık Yapıp Satmak: Anahtarlıklar insanlar içim vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Bu yüzden hem arabaları için hem evleri için insanlar anahtarlıklara ihtiyaç duyar. Sizde evde anahtarlık yapabilir ve bunları yazın turistlere satabilirsiniz. Özellikle de Türkiye Hatırası tarzı anahtarlıklar yabancı turistlerin en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Alanya İlçesinde yapabileceğiniz bir çok iş olanakları vardır. Daha önce de dediğimiz gibi yaz sezonunun açılmasına az bir süre kala stok yapmalı ve yazın para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Antalya 2015 Evde Ek İş İlanları ve Ek İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Antalya 2015 İş İlanları, Antalya Evde Ne İş Yapabilirim ve Antalya Evde Süsleme İşi 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Alanya Evde Ek İş İlanları ve İş Veren Firmalar (159 Yorum)

1 14 15 16