Aliağa Evde Ek İş İlanları

İzmir Aliağa çevresinde oturan ve evde ek iş yapmak isteyenler için birçok farklı iş imkanı sunulmuştur. Evde ek iş yapmak kişileri oldukça mutlu edecektir. Evde ek iş yapmak isteyenler şu detayı hiç unutmamalıdır. Bunlar evde verilen işi hakkı ile ve zamanında yapmak olacaktır. İstenilen ve verilen işi zamanında teslim edilmezse anı firmadan tekrar iş alamaz kişiler.

Buda hanelerine eksi olarak yansır. Evde iş alan kişiler özellikle el işi dantel, nikah şekeri gibi detay gerektiren işi alan kişiler oldukça temiz ve titiz çalışmalıdır. Sigaradan da uzak durmaları gerekir. Sigara kokusu sinen işlerde ürünleri firma teslim almaz.

İzmir gibi sanayisi gelişmiş bir şehirde oturan kişiler şu işleri rahatlıkla yapabilirler;

Evde nikah şekeri işi,

Davetiye katlama,

Kalem montajı,

Eşarp ya da yazma kenarı dikme işi,

İplik sarma işi,

Mandal montajı işi,

Makale yazarak para kazanma,

Bebek şekeri işi gibi birçok işi bulabilirler.

Sponsor Reklam

Ayrıca uzak yerde oturan ya da farklı ilçede oturan kişiler işleri iyi yaptıkları takdirde ve iyi bir referans buldukları takdirde evlerine koli ile ürünler gönderilir. Eve gelen ürünler yine kargo ile zamanında teslim edilmelidir. Evde iş yapmak isteyen kişiler kendileri için birkaç kişilik ekip kurarlarsa bunlar için daha avantajlı olacaktır. Evde iş yaparak sürekli olarak yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

ALİAĞA EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Aliağa bölgesinde evlere ek iş veren firmalarla iletişime geçip iş yapma talebinizi onlara ulaştırmak adına bu yazımıza Ad Soyad, E-Mail Adresi, Bulunduğunuz Yer gibi detaylarınızı yorum olarak belirtebilirsiniz. Aynı şekilde iş veren firmalar ya da bireysel işletmeler de iş verme taleplerini buradan iletebilirler. Ayrıca ek iş ilanları gibi ek gelir paylaşımlarının bulunduğu FACEBOOK GRUBUMUZA katılarak daha fazla ek işe ulaşmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Ankara Evde Ev Hanımları İçin Ek İş İlanları 2017 başlıklı makalemizde Ankara Ek İş 2017, Ankara Evden Para Kazanmak ve Ankara'da Yaşan Ev Hanımları İçin Ek İşler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aliağa Evde Ek İş İlanları (21 Yorum)