Ankara Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar

Ankara Eve İş Veren Firmalar Ek İş İmkanları 2015 Yılı

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eğer sizde evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız bu işi seveceksiniz. Sizin tek yapmanız gereken kendiniz hangi alanlarda beceriklisiniz bunu bilmeniz gerekmektedir. Ev hanımları son zamanlarda firmalardan almış oldukları işler sayesinde evine ek gelir sağlayabilmektedir. Çağımızın işi olarak bilinen bu iş hem zevkli hem de hızlı bir şekilde yapıldığı zaman oldukça iyi para kazandırabilmektedir. Peki Ankara’da ne iş yapabilirim diye kendinize soruyorsanız bu sorunuzun cevabı asıl sizde saklıdır. Şimdi dilerseniz evde yapılabilecek işler konusunda sizlere biraz daha ayrıntı verelim.

Ankara-ek-iş-ilanları-2015

1-Davetiye Katlayarak Para Kazanın: Evet yanlış duymadınız. Evde davetiye katlayarak sizlerde para kazanabilirsiniz. Son zamanlarda firmalar ya da matbaalar bu işleri ev hanımlarına vermektedir. Hem kendi iş yüklerini azaltmak hem de ev hanımları için evlerine ek gelir sağlamaları için güzel bir iş bölümü olmaktadır. Size verilen davetiyeleri en kısa zamanda komşularınızla ya da çocuklarınızla katlayarak sizde para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok iş alırsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Ankara Evde Ek İş bunlarla sınırlı değil tabiki.

Sponsor Reklam

2-Anahtarlık İşi Yapmak: Eğer sizde Ankara ya da çevre ilçelerinde oturuyorsanız anahtarlık işi yapabilirsiniz.Nasıl mı diye soracak olursanız da firmaların size vereceği anahtarlıkları düzenleyerek toplayarak bir bütün haline getirmeniz gerekmektedir. Malzemeleri firmalar ya da hediyelik eşya satan mağazalar vermektedir. Size sadece birleştirmek kalıyor. Bu işi yaparak hem evde boş durmamış olursunuz hem de evinize ek gelir sağlamış olursunuz. Ev Hanımları Evde Ek İş işini gerçekten çok sevmektedir. Bu kadar da değil devamı var.

3-El Marifetinizi Kullanarak Para Kazanabilirsiniz.: Evet eğer sizde yemek konusunda iyiyseniz evde yemek yaparak firmalara bu yemekleri satarak para kazanabilirsiniz. Ankara Evde Yemek İşi ile hanımlar para kazanabilmektedir. Evde Mantı İşi Yaparak sizlerde para kazanabilirsiniz. Yemek şirketleri ile anlaşabilirsiniz ve yemeklerinizi satabilirsiniz.

 

Firmaların sizinle iletişime geçebilmesi için:

Adınızı-Soyadınızı-Mail Adresinizi ve İkamet Ettiğiniz Bölgeyi En Alt Kısımda bulunan yorum kısmına yazarak sizde bu işi alma fırsatı yakalayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ankara Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar (518 Yorum)

  1. Merhabalar ben ankaradan selin altındağ sitelerde oturuyorum elim yatkındır davetiye düğün şekerleri vs gibi şeylere iki kişiyiz bu işe çok ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız sevinirim eşimden ayrıldım bir cocugum var okula gidiyor ve bol bol zamanım altındağ sitelerde oturuyorum.

  2. Düğün davetiyesi yapabiliriz elimiz yatkın bu işlere
    3 kişiyiz Ankara Sincan da oturuyoruz

  3. Ankara Yenimahalle de oturuyorum daha öncede bebek şekeri organizasyon işi yaptım her türlü işi yapabilirim

  4. Düğün davetiyesi nikâh şekeri vs bu tarz işleri itina ile yapacak grubum var daha öncede yaptık buna benzer işlerden

1 49 50 51