Balıkesir Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Firmalar

Balıkesir Evde Ek İş İlanları

Balıkesir de yaşayan ev hanımı ve öğrenciler için evde iş imkanları bulunuyor. Bu iş imkanlarından yararlanarak bir anne olarak aile ekonominize destek verebilirsiniz ya da bir öğrenci olarak harçlığınızı kendiniz kazanabilirsiniz. Balıkesir bildiğiniz gibi Marmara ve Ege bölgelerinin arasında kalan bir geçiş noktasında bulunmaktadır. Aynı zamanda ülkemizin en çok ilçesi bulunan illerinden birisidir. Bu ek iş imkanlarından bu ilçelerde yaşayan insanlarda faydalanabilirler.

Bu ilimizde hem sanayi çalışmaları hem de turizm faaliyetleri çok gelişmiştir. Tatil yapmak için tercih edilebilen Erdek, sarımsaklı ve Ayvalık gibi güzel tatil beldeleri bulunmaktadır. Ek iş imkanları da bunlara göre şekillenmiştir. Bu tatil beldelerinde bulunan oteller için sabun ve sabun ürünlerinin hazırlanması dikkatli bir şekilde yapılma işi verilmektedir. Otellere konacağı için dikkatli yapılması çok önemlidir. Bunların yanında servis malzeme temini işi de ek iş olarak verilmektedir.

Sponsor Reklam

Ayrıca Kaz dağı, Kuş cenneti, Ayvalık adası gibi tatil bölgeleri de bulunuyor. Bu bölgeleri gezmek isteyen insan sayısı gün geçtikçe artıyor. Eğer bu yerlere yakın konumda oturuyorsanız buralara gelen insanların alabilecekleri hediyelik eşyaları yapıp satabilirsiniz. Yol kenarlarında bu eşyalar ile birlikte oraya özgü ürünleri de güzel bir şekilde paketleyerek oturduğunuz yerden gelir elde edebilirsiniz.

Bu işlerin yanı sıra evde hediyelik eşya birleştirme, paketleme işi yapma, yemek hazırlama, nakış ve dikiş işi gibi ek işler sunan firmalarda bulunuyor. Bunlardan birisine eliniz yatkınsa bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer arayışlarınız devam ediyor ve ek iş yapma isteğini Balıkesir evlere iş veren firmalar gibi yerlere duyurmak istiyorsanız bu yazımıza Ad Soyad, Bulunduğunuz İlçe, E-Posta Adresi gibi detaylarınızı belirtebilirsiniz.

Fakat cep telefonu ve ev adresi gibi kişisel bilgilerinizi yazmamaya özen gösteriniz. Bunun ile birlikte daha fazla ek iş ve güncel iş ilanları için facebook sayfamızı da beğenerek her gün yeni ve güncel ilanlara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Edirne İpsala Evde Ek İş İlanları Eve İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde İpsala Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı, İpsala Eve İş Veren Yerler ve İpsala İş İlanları 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Balıkesir Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Firmalar (143 Yorum)

  1. Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var iki çocuğum engelli annem var çalışamıyorum eşim iflas etti borclarımız var çocuklarım okuyor lütfen yardımcı olun

1 13 14 15