Beğendik Mağazaları İş İlanları 2015 ve İş Başvurusu

Beğendik Mağazaları Personel Alımı – Kariyer Olanakları

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin yine en büyük mağaza zincirlerinden birisi olan Beğendik bir çok ilde olan alışveriş mağazaları ile hizmet veren köklü bir market olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Eğer sizlerde kariyerinize Market sektöründe devam etmek istiyorsanız bu marketlerde herhangi bir reyonda görev almak istiyorsanız İş Başvurusu yapabileceğiniz bir çok açık pozisyon yıl içerisinde olmaktadır. 2015 yılı itibariyle şuan toplamda 42 adet açık pozisyonun bulunduğu Marketler Zincirinde farklı bir çok alanda görev alacak elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kasiyer Alımı ve Güvenlik Görevlisi Alımı en fazla başvuru yapılan pozisyonlar arasında ilk sırada yer almaktadır.

Beğendik Market Elemanı Alımı

Türkiye Genelinde Beğendik Marketleri Kayseri,Bursa,Ankara,Nevşehir,Konya,Kırşehir illerinde ve büyük ilçelerinde bulunmaktadır. Böylesine büyük bir market zinciri olmak buna bağlı olarak yeni açılan şubelere ve genişleyen şubelere personel alımı ihtiyacını da doğurmaktadır. Sizde aşağıda yer alan açık pozisyonlardan bazılarına bakabilir size uygun bir iş olduğunda başvuru yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Beğendik Marketleri Açık Pozisyonlar

1-Manav Satış Personeli
2-Kasap
3-Unlu Mamülleri Elemanı
4-Temizlik Görevlisi
5-Mağaza Müdürü

buna benzer ve devamı niteliğinde bir çok iş gücü şuan için dolmak için başvurularınızı bekliyor. Yukarıda bahsi geçen illerde ya da ilçelerinde yaşıyorsanız sizlerde bu iş için uygunsanız başvurunuzu mutlaka yapınız. Genel Başvuru da yaparak CV bırakabilirsiniz. Bugüne kadar emin adımlarla gelen bu market zinciri Beğendik sizin içinde iş kapısı olabilir. Hepinize bol şans dileriz.

Beğendik Marketleri İş İlanları İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beğendik Mağazaları İş İlanları 2015 ve İş Başvurusu (11 Yorum)