BOTAŞ 2015 Sürekli İşçi Alımı ve İş Başvurusu

BOTAŞ 2015 Sürekli İşçi Alımı ve İş Başvurusu

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Sevindirici haber Botaş’tan geldi. Eğer sizde bu işte çalışmak istiyorsanız size güzel haberlerimiz var. Her sene olduğu gibi 2015 yılında da personel ve eleman alımı yaparak geniş bir istihdam alanı oluşturan Botaş 2015 yılında da Sürekli İşçi Alımı yapacaktır. Şuan için toplamda 27 adet işçi alımı yapacak olan Botaş hem lisans mezunu hem de Meslek Yüksek Okulu Mezunu alımı yapacaktır. Eğer sizde 2015 yılında işsiz kalmak istemiyorsanız ve bir işe ihtiyacınız varsa mutlaka başvuru yapmanız gereken bir iştir. Bu başvurunuzda olumlu bir sonuç çıkmazsa moralinizi bozmayın çünkü Botaş yıl içinde daha fazla personel ve işçi alımı yapacaktır.

Botaş 27 İşçi Alımı Yapacak

Sponsor Reklam

Yurt Dışı İş İlanları 2015 yılında ülkemizin önde gelen kuruluşlarından olan Botaş sayesinde çığ gibi büyüyor diyebiliriz. Irak ya da Türkmenistan gibi ya da Suudi Arabistan gibi ülkelerde sizlerde çalışabilirsiniz. İş Başvurusu size en yakın İş Kur yani Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacaktır. Başvurular ne zaman başlıyor diye merak ediyorsanız ilandan 10 gün sonra başlayacaktır. Başvuru Tarihleri: ( 29 Aralık 2014 – 08 Ocak 2015 ) arasındadır. Eğer sizde İşçi Alımı İlanları 2015 yılında ne kadar olacak ve hangi kurumlar yapacak diye merak ediyorsanız sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

Botaş Sürekli İşçi Alımı İş İlanı için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın

BOTAŞ 2015 Sürekli İşçi Alımı ve İş Başvurusu (33 Yorum)