Bozüyük Ev Hanımlarına Evde Ek İş İlanları

Bilecik Bozüyük Evde Ek İş İmkanları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Bilecik’in en büyük ilçelerinden biri olan Bozüyük, ülkemizde bazı şehirlerden daha büyük olan nadir ilçelerden biri olarak da halk tarafından bilinmektedir. Adını Bozüyük Höyüğünden alan ilçede 100 bin kişinin yaşadığı bilinmektedir. Dolayısıyla bu kadar kalabalık olan ilçede başta ev hanımları olmak üzere evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısının da oldukça fazla olduğu görülmektedir.

BOZUYUK-EVDE-EK-IS-ILANLARI

Günümüzde insanların evden yapabileceği bir çok ek iş vardır. Bunların başında yani en popülerleri arasında ise internet üzerinden yapılabilecek ek işler gelmektedir. İnternet üzerinden çeşitli web sitelerine editörlük yaparak iyi bir düzeyde gelir elde etmeniz mümkündür. Ancak bunun için bilgisayar başında geçirecek boş vaktinizin olması ise en önemli noktadır. Çünkü günlük girdiğiniz içeriğe göre gelir elde edeceğiniz için günlük ortalama 2 saat ile 6 saat arasında bir vakit harcayarak güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ücretli olarak istediğiniz zaman gelen talep doğrultusunda makaleler yazarak yazdığınız makalenin konusuna ve uzunluğuna bağlı olarak da para kazanmanız mümkün.

Tüm bunların yanı sıra illerin ve ilçelerin kendi özelliklerine göre istihdam ettiği ek işlerde mevcuttur. Buna örnek vermek gerekir ise; tekstilin gelişmiş olduğu bölgelerdeki il ve ilçelerde tekstil için ek işlerin yaygın olduğu bilinmektedir. Aynı şekilde tespih yapma, tütün sarma gibi işlerin bazı bölgelerde daha yoğun olduğu görülmektedir. Ancak bunun yanı sıra bazı ek işler ise hemen hemen her il ve ilçede popülerdir.

Sponsor Reklam

Bunların başında ise bebek şekeri ya da nikah şekeri yapımı diye tabir edilen ek iş gelmektedir. Günümüzde aileler, bebekleri yeni dünyaya geldiği zaman akrabalarına, dostlarına, arkadaşlarına ve çevrelerine süslü bebek şekerleri göndermektedirler. Bu iş için gerekli malzemeler ise şeker, bebek şekeri yapımında kullanılacak olan dekorasyon ürünü, kurdele ve şekerin konulacağı kese gibi malzemelerdir. Aynı ürünler nikah şekeri yapımı için de aynıdır. Dolayısıyla bu tür malzemeler iş verenler tarafından sizlere temin edilecektir. Adet başı ya da verilen adet sayısı kadar iş karşılığında iş veren firmalar ile anlaşabilirsiniz.

Ayrıca kına paketleme işi de popüler ek işler arasında yer alıyor. Düğünlerde ve özellikle kına gecelerinde, düğün konuklarına paket halinde küçük miktarlarda kınalar dağıtılmaktadır. Bu kınalar ise belli bir aşamadan geçmektedir. Bu iş için ise size kına, kınanın koyulacağı paket, kese ve kese ipi gibi malzemeler işverenler tarafından verilecektir. İş ise adından da anlaşılacağı gibi çok basit olmak ile birlikte eliniz alıştığı zaman aynı zamanda pratik hale gelebileceğiniz bir ek iştir. Kınaları paketlerin içine doldurduktan sonra doldurduğunuz paketleri kesenin içine koyup kesenin ağzını bağlamanız gerekiyor.

BOZÜYÜK EK İŞ VEREN FİRMALAR İLETİŞİM

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde ek iş veren firmalar ile iletişim için bu yazımıza Ad Soyad, E-Posta Adresi, Bulunduğunuz Bölge gibi detayları yazarak iş veren firmaların sizler ile daha kolay iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde iş veren bireysel kişiler ya da firmalar da aynı taslak altında Bozüyük’de iş arayan kitleye ulaşabilir. Tüm bunların yanı sıra cep telefonu ve özellikle ev adresi gibi özel bilgilerinizi yazmamaya gayret gösteriniz.

Bir önceki yazımız olan Bayanların Evden Yapabileceği Ek İşler başlıklı makalemizde Bayanlar İçin Ek İş Veren Firmalar, Bayanlara Yönelik Ek İşler 2016 ve Ek İş Veren Firmaların İletişim Adresleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bozüyük Ev Hanımlarına Evde Ek İş İlanları (79 Yorum)

  1. Evde paketleme işleri yapmak istiyorum.Lütfen dönüş yapar mısınız Yeni Mahalle’de oturuyorum

1 6 7 8