Bursa Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar

Bursa Evde Yapılacak İş İlanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en büyük illeri arasında yer alan Bursa ilimizde ya da çevre ilçelerde yaşıyorsanız sizlere evde oturduğunuz yerden iş veren firmalar ile sizlerde artık para kazanabilirsiniz. Kendi el becerinize göre bir iş seçerek evde para kazanmanız mümkündür. Peki neler yapabilirim diye soracak olursanız bu konuda da bilgi vereceğiz. Özellikle ev hanımları komşuları ya da iş ekibi ile birlikte firmaların vermiş olduğu işler sayesinde para kazanmaktadır. Sizde Evde Ek İş İlanları ile para kazanmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumanız gerekmektedir.

Bursa Ek İş Veren Firmalar 2015

1-Evde Mantı Yaparak Para Kazanabilirsiniz: Evet el beceriniz varsa ve el lezzetiniz de güzelse bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Malum biliyorsunuz mantı yapmak zor bir iştir. Bu yemeği yaparak ve satarak sizlerde para kazanabilirsiniz. Ülkemizde bir çok bayan firmalar ile anlaşmakta ve yapmış olduğu mantıları ev yemekleri dükkanlarına satmaktadır. Evde oturduğunuz yerde malzemeler ya firmalardan ya da sizden olmak şartı ile belirli bir ücret karşılığında sizde para kazanabilirsiniz. Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak bu kadar basittir.

Sponsor Reklam

2-Evde Bebek Şekeri Yaparak Para Kazanmak Mümkün: Biliyoruz ki bebeklerimiz bizim için değerlidir. Onlar doğduğu zaman ya da yeni yaşlarına bastığı zaman bebek şekeri  yaptırıp dağıtmaktayız. Firmalar artık bu işleri ev hanımlarına vermekte ve ek iş sağlamaktadır. Eğer biraz el beceriniz varsa sizde bu işi yaparak evde para kazanabilirsiniz. Evde Para Kazanmak gerçekten günümüzde çok kolay. Yeterki biraz beceriniz olsun. Bebek Şekeri İşi Yapmak 2015 yılının en gözde işleri arasında yer almaktadır. Evde oturmaktan sıkıldıysanız sizde Bursa ilinde ya da çevre ilçelerinde bu işi yapabilirsiniz.

3-Karton Poşet Yaparak Para Kazanın: Evet markalar artık bu poşetleri ev hanımlarına vermekte ve onların hazırlamasını istemektedir. Firmalar bu şekilde iş yüklerini hafifletmekte hem de ev hanımlarına ek iş imkanları sunmaktadır. Sizde bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Poşet Katlayarak ya da kutu katlayarak para kazanmak mümkündür. Bursa Evde Ek İş 2015 yılında daha da fazladır.

Firmaların sizinle iletişime geçmesi gerekmektedir. Bunun için aşağıda yer alan talimatları uygulamanız gereklidir.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Evde Tesbih İşi Veren Firmalar ve Evde Tesbih Yapmak başlıklı makalemizde Ankara Evde Tesbih İşi Yapmak 2015, Evde Ek İş İlanları 2015 ve Evde Tesbih İşi Yapmak 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bursa Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar (1.625 Yorum)

1 157 158 159