Bursa Evde Ek İş Yapmak 2018 Fırsatları

Marmara Bölgesi’nin İstanbul’dan sonra en büyük ikinci gelişmiş bölgesi olan Bursa gerek nüfusu itibariyle gerek ise iş gücü açısından kalabalık illerimizden birisi olarak bilinmektedir. Dolayısıyla Bursa’da ev hanımlarına ek iş imkanları 2018 yılında da popüler trendlerden olmuştur. Ayrıca Bursa ilinde sanayi imkanlarının da gelişmiş olması, büyük fabrikaların evlere küçük ek işler vermesinin yolunu da açmaktadır.

Öncelikli olarak şehir fark etmeksizin yapacağınız ek işlerden bahsetmek isteriz. Bunların başında ise editörlük, yazı yazarak para kazanmak ve yazı yazma işleri gelmektedir. Yazı yazma işleri basit olduğu kadar aynı zamanda bol kazançlı ek işlerin başında gelir. Makale yazmak ile editörlük işi arasında bazı farklılıklar vardır. Makale işini istediğiniz zaman ve istediğiniz adette kendi belirleyeceğiniz ücret çerçevesinde yazarak iş verenlere teslim edip ödemesini alabilirsiniz.

Ancak editörlük işinde ise genellikle haber, sağlık, güncel portal gibi sitelere günlük ya da aylık olarak içerik üretmeniz için anlaştığınız ücret ile sabit bir işi yapmanız gerekmektedir. Zamanla anlaştığınız ücreti iş verenin sizden memnun kalması halinde arttırarak kazancınızı daha fazla hale getirmeniz mümkün.

Sponsor Reklam

Bunun dışında evde davetiye katlama işi de bahsedilen şehirde popülerdir. Çünkü Bursa’da düğün, nişan ve çeşitli organizasyonların sayısı oldukça fazladır. Bunun temel sebebi ise Bursa’nın nüfusunun oldukça yoğun olmasıdır. Davetiyeler sizlere organizasyon şirketleri, düğün salonları ya da matbaalar tarafından verilmektedir. Ancak her organizasyon şirketi, matbaa ya da düğün salonu gibi yerler bu işi vermemektedir. Bunun için çevrenizde araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir.

Evde kına paketleme, evde tel toka paketleme işi gibi ek işler hakkında sitemizdeki makalelere göz atarak daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında evde ek iş ilanlarının yayınlandığı FACEBOOK grubumuza katılarak daha fazla ek iş ilanına hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra eğer Bursa’da ikamet ediyor iseniz bu yazımıza kişisel yani özel bilgilerinizi belirtmeden yapmak istediğiniz iş ile birlikte e-mail adresinizi yazarak ek iş yapma talebinizi iş verenlere iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Davetiye Katlama İşi 2018 Para Kazanmak başlıklı makalemizde Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bursa Evde Ek İş Yapmak 2018 Fırsatları (64 Yorum)

  1. Bursa yıldırım da oturuyorum. Paketleme islerini ve örtü kesme işlerini yapabilirim mail adresinden bana ulaşabilirsiniz
    Teşekkürler..

  2. Bursa Nilüfer de ikamet etmekteyim. Davetiye paketleme, kina paketleme ve pipet paketleme gbi isler yapabilrim. En kisa zamnda geri donerseniz sevinirm lutfn.

  3. Bursa Nilüfer’de oturuyorum. Boncuk paketleme, nikahşekeri gibi paketleme işleri yapaliriz. 3 kişi çalışacağız.

1 5 6 7