Bursa Nilüfer Evde Ek İş İlanları ve İş Veren Firmalar

Bursa Nilüfer Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en kalabalık illerinden birisi olan Bursa ilimize bağlı Nilüfer İlçesinde yaşıyorsanız ve ek işe ihtiyacınız varsa mutlaka sizlerde bu iş fikirleri arasından size uygun olanı yapabileceğinize inandığınız işi yapmalısınız. Sadece ev hanımları değil, üniversite öğrencileri ve emekli insanlarında yapabileceği hem kolay hem zevkli hem de para kazandıran işler ile aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Şimdi dilerseniz sizler evde ne iş yapabilirsiniz bu konuda bilgi vermek istiyoruz. Makalemiz ilan değil size iş fikri sunmak için yayınlanmaktadır.

Bursa Nilüfer Evde Ek İş İlanları 2015 Yılı

Online Ürün Satışı Yapabilirsiniz: Ev hanımları ve öğrenciler bu işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Nasıl mı ? diye soracak olanlara bilgi verelim. Takı malzemesi satan mağazadan size lazım olan malzemeleri satın alıyorsunuz. Bunları bir güzel yapıyor kolye,küpe,bileklik ve yüzük gibi ürünlere çeviriyorsunuz. Daha sonra bu ürünlerinizi  internet üzerinden müşterilere satıyorsunuz. Satmak istediğiniz ürünleri fotoğraflarını çekip koymanız sizin müşteri bulmanızı kolaylaştırır. Bu alanda gerçekten isim yaparsanız ve tanınır iseniz güzel paralar kazanabilirsiniz. Daha sonra bir Instagram hesabı açarak müşterilerinize ürünlerinizi bu sosyal ağ üzerinden tanıtabilir oradan sipariş alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Tabi ki Bursa İlinde evde yapabileceğiniz işler bunlarla sınırlı değildir. Nilüfer Evde Ek İş İlanları 2015 yılında bir hayli geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır. Evde yemek yapıp firmalara satabilirsiniz. Ya da içli köfte ve mantı yapıp satabilirsiniz.Firmalar ile iletişim için aşağıda yer alan yolları izleyiniz.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız.

Bir önceki yazımız olan Bursa Yıldırım Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Bursa Yıldırım Ev Hanımlarına Ek İş, Bursa Yıldırım İlçesi Ek İş İlanları ve Bursa Yıldırım Öğrencilere Ek İş hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bursa Nilüfer Evde Ek İş İlanları ve İş Veren Firmalar (443 Yorum)

  1. Merhaba,
    Evde paketleme davetiye işi yapabilirim nilüferde ikamet etmekteyim evime katkıda bulunmak istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler.

  2. Her türlü elişini severim zevkle ve titizlikle yaparım bu hobimi paraya çevirmek istiyorum bursa nilüferdeyim

1 41 42 43