Bursa Osmangazi Evde Ek İş İmkanları 2015

Bursa Osmangazi Ev Hanımları Evde Ek İş 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden birisi olan Bursa’da yaşıyorsanız sizlere güzel iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Ev Hanımları evleri için para kazanmak istiyor. Bu nedenle artık evde boş oturmak yerine sizlerde evde oturduğunuz yerden para kazanabileceksiniz.Son zamanların en gözde işleri arasında gösterilen ve modern bir iş olarak gösterilen evde ek iş imkanları sayesinde mutfak masraflarınızı ya da çocuklarınızın okul masraflarını çıkarabilirsiniz. Aile bütçesine katkıda bulunabilir ve ayda en az 1000 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sizler için sunmuş olduğumuz iş imkanlarını daha fazla kişiye ulaştırmak. Bunu Facebook’ta paylaşarak yapabilirsiniz.

Bursa Osmangazi Ek İş İlanları 2015

Şimdi sizlere Osmangazi Evde Ek İş İlanları neler bu konuda bilgi verelim. Eğer komposto ya da reçel gibi zor ama tatları harika olan yiyecekleri yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Eğer bunu daha önce duymadıysanız bu sizin için bir avantaj olabilir. Çünkü yapan kişi ne kadar az olursa iş size kalır ve bu işten siz para kazanabilirsiniz. Ayrıca Evde Yemek İşi Yaparak Para Kazanmak mümkündür. El lezzetinize güveniyorsanız bu işi de yaparak hem kişilere hem de ev yemekleri yapan firmalara yemek yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Özellikle dışarıda çalışan iş kadınları içli köfte ya da mantı gibi yemekleri yapmak için zaman bulamazlar. Sizde bunu kendi lehinize çevirebilir para kazanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Bursa Osmangazi Ev Hanımları Ek İş İmkanları açısından epey gelişmiş bir ilçedir. Evde Kalem Montaj İşi ya da Davetiye Katlama İşi gibi işler yapabilirsiniz. Firmalar sizinle nasıl iletişim kuracak bu konuda yardımcı olacağız.Bunun için aşağıda yer alan talimatları uygulamanız gereklidir.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Evde Boncuk İşi Yapmak ve Para Kazanmak Mümkün başlıklı makalemizde 2015 Evde Boncuk İşi Veren Firmalar, Boncuk İşi 2015 ve Boncuk İşi Yapmak 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bursa Osmangazi Evde Ek İş İmkanları 2015 (1.603 Yorum)

  1. Merhaba Bursa Osmangazi emek köy de oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum bende ihtiyacım var

1 157 158 159