Bursa Yıldırım Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları

Bursa Yıldırım Evde Ek İş İlanları 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en büyük en kalabalık illeri arasında yer alan Bursa’da yaşıyorsanız ve para kazanmak istiyorsanız sizlere en iyi iş imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Ev Hanımları,Üniversite Öğrencileri ve emekli insanlar eve iş veren firmalar ile anlaşarak evlerine yapmış oldukları işler sayesinde para kazanabilmektedir. Son zamanlarda ev hanımları dışarıda çalışmak yerine evde ek iş yaparak mutfak masraflarını kredi kartı borçlarını ya da faturalarını ödemek amacıyla bir takım işler yapmaktadır. Evde Ne İş Yapabilirim diye merak ediyorsanız Evde Bebek Şekeri İşi,Evde Nikah Şekeri İşi, Hediyelik Eşya İşi gibi işler yapabilirsiniz. Şimdi bu işler hakkında daha fazla bilgi verelim.

Bursa Yıldırım Ek İş 2015

Bursa ilimizin en büyük ilçeleri arasında yer alan Yıldırım İlçesi son zamanlarda gelişen ve sürekli gelişmeye devam eden ilçelerden birisidir. Bu nedenle ev hanımları evde oturmak yerine para kazanmayı tercih etmektedir. İnsan özel günlerinde davetiye bastırmaktadır. Bu davetiye işleri matbaalar tarafından yapılmakta fakat süsleme ve katlama gibi işler ev hanımları tarafından yapılabilmektedir. Eğer sizlerde kendinize güveniyorsanız ve bu işi yaparım diyorsanız mutlaka başvuru yapmanız gerekmektedir. Ayrıca yapabileceğiniz iş bunlarla sınırlı değildir. Evde Kutu Katlama İşi de yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Son zamanların en gözde işlerinden birisi olan evde kutu katlama işi sayesinde artık ev hanımları komşuları ya da aile bireyleri ile birlikte bu işi yaparak para kazanabilmektedir. Hediyelik Eşya Ürünleri satan mağazalarda bu kutular olmazsa olmazdır. Bu nedenle sizde bu işi yapabilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçebilmek için sizlere yardımcı olacağız.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız.

Bir önceki yazımız olan Bursa Osmangazi Evde Ek İş İmkanları 2015 başlıklı makalemizde Bursa Evde Yapılacak İşler, Bursa İlçeler Evde Yemek işi 2015 ve Ev Hanımları Osmangazi Evde Ek İş hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bursa Yıldırım Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları (1.142 Yorum)

  1. Geri dönüş yaparsan sevinirim nikah sekeri lohusa terligi soz tepsisi o tur her is gelir elimden yaptigim terliklerde var isyerlerine

  2. Bursa Yıldırım dan yazıyorum evde is yapmam gerek çocuğum olduğu için yardımcı olursaniz sevinirim

  3. Bursa çukurcada oturuyoruz 4 kişiiyiz her türlü işi yaparız dönüş yaparsanız çok sevüniriz

  4. Ben sitelerde evlere is veren bir bayandan is aldim 40 gun uyumadan is yaptim ama para alamiyorum cok sikkatli olun

  5. Bursa millet mahallesinde otruyoruz. 2 kisiyiz ve daha oncesinden evde boncuk isi yaptik . donus yaparsaniz sevinirim

1 109 110 111