Çiğli Evde Ek İş İlanları

Çiğli, İzmir’in karşı yakasında bulunan nüfus olarak da şehrin yoğun olan bölgelerinden birisidir ve bu yüzden İzmir Çiğli evde ek iş ilanları merak edilmektedir. Hem kalabalık biri ilçe olması hem de organize sanayinin bulunması Çiğli’yi önemli yapan unsurlar arasında yer almaktadır. Çiğli’de bulunan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde çok sayıda insana istihdam sağlanmaktadır. Çiğli ek iş ilanlarından bahsetmek gerekir ise çok sayıda yapabileceğiniz iş vardır.

Bunların başında ise makale yani evde yazı yazmak işi gelmektedir. Evden, size gelen talepler doğrultusunda istenilen konularda makale, yazı, haber yazmak mümkündür. Ancak yazı yazarak ek gelir elde etmek için de farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunların başında ise editörlük gelmektedir. Günümüzde artık gazetelerin ya da televizyonların yerini internet haberleri aldığı için internet ortamında çok sayıda web sitesinin haber editörü aradığı bilinen bir gerçektir.

Haber editörü olabilmek için yapmanız gerekenler ise çok basittir. Ancak bunun için Türkçe diline düzgün bir şekilde hakim olmanız gerekmektedir. Özellikle yazı yazarken imla kurallarına ve kelimelerin yazılışlarına özen göstermek haber editörü olmak açısından kilit bir rol oynamaktadır.

Sponsor Reklam

Ayrıca evde istek doğrultusunda belirli konularda makale de yazabilirsiniz. Genellikle blog, sağlık, moda, kadın ve alışveriş siteleri çok sayıda makaleye ihtiyaç duymaktadır ve genellikle makale ekipleriyle bu konularda çalışmaktadır. İster tek başınıza ister iseniz de makale ekibine katılarak evinizden oturduğunuz yerden para kazanmanız mümkündür.

Son olarak ise Çiğli’de yapabileceğiniz diğer ek işlerden bahsedelim. Paketleme işleri genellikle çevrede bulunan lokal esnaflar ya da işletmeler tarafından bölge halkına verilmektedir. Aynı şekilde düğün salonları gibi organizasyon şirketleri de Çiğli de kına paketleme, nikah şekeri paketleme gibi işler de verebilmektedir.

İZMİR ÇİĞLİ EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR

İzmir’in Çiğli ilçesinde yaşıyor ve ek iş yapmak istiyorsanız bu talebinizi yapma istediğiniz ek işi yorum yazarak iletebilirsiniz. Ayrıca daha fazla ek iş ilanı için de FACEBOOK grubumuza katılabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Balçova Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Balçova'da Evlere İş Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çiğli Evde Ek İş İlanları (76 Yorum)

  1. Dışarda çalışma imkanım yok 1 yaşında kızım var evde paketleme yapmak istiyorum izmir karsiyakadayim

  2. Çigli istasyonaltinda oturmaktayom acil evde iş yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  3. İzmir evka/5 ‘de ikamet ediyorum acil ek işe ihtiyacım var paketleme işi yapabiliyorum 3 kişilik bir grubumuz var

  4. Evde davetiye katlama paketleme işi yapmak istiyorum bütün gün evdeyim çocuğum yok engel olacak durumum yok geri dönüş bekliyorum

1 6 7 8