Cumartesi Pazar Evde Ek İş Yapmak İsteyenlere

Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Yapanlar Para Kazanıyor

Merhaba Sayın Okurlarımız. Hafta sonu boş durmayı sevmeyenler ve hafta içi çalıştığı ve aldığı para yetmeyen insanlar hafta sonlarını da değerlendirmek amaçlı para kazanabileceği ek iş fırsatlarından yararlanmaktadır. Eğer sizinde paraya ihtiyacınız varsa ve hafta sonu evde boş boş oturmak yerine günlük 50-100 TL kazanabileceğiniz iş fikirlerinden bahsedeceğiz. Hem ev hanımlarının hem de erkeklerin yapabileceği işlerden sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız. Ayrıca sadece evde değil hafta sonları dışarıda yapabileceğiniz işlerden de bahsedeceğiz. Bu sayede daha geniş kitlelere hitap edeceğimizi düşünmekteyiz. Öncelikle kendinizi hafta sonuna iyi hazırlamanız gerekmekte ve hangi ilde yaşıyorsanız o ilde hafta sonu evlere ek iş veren firmalarla iletişim sağlamanız gerekmektedir.Detaylara geçelim.

Haftasonu Ek iş

Anahtarlık İşiyle Başlayabilirsiniz: Önümüz yaz ve gelecek olan yerli yabancı turistlere yaşadığınız bölgeyi anlatan güzel anahtarlıklar yapabilirsiniz. Bu anahtarlıkları dilerseniz kendiniz hafta sonu pazarlarda kendiniz satabilirsiniz. Dilerseniz hediyelik eşya dükkanları ile anlaşma sağlayabilir onlara satmaları için rica edebilirsiniz. Ve en son olarak internet üzerinden sanal mağazadan kendiniz satabilirsiniz. Anahtarlık işinden sadece hafta sonunuzu ayırarak güzel paralar kazanmanız mümkündür.

Hafta Sonu Cumartesi Pazar Dışarıda Ek İş Yapmak 

Evde yapabileceğiniz gibi dışarıda da hafta sonu çalışarak para kazanabilirsiniz. Ülke şartlarında sadece asgari ücretle sadece hafta içi çalışarak kazanılan para yetmemektedir. Bu yüzden insanların yoğun olarak ilgi gösterdiği işleri bizlerde sizlere önereceğiz. Bu işlere Başvuru yapabileceğiniz bağlantılarla ilanın daha faydalı olmasını hedefliyoruz.

Hafta Sonu Garsonluk İşi: Bir çok lokanta ,cafe,restaurant hafta sonu çalışacak yardımcı personeller aramaktadır. Malum Cumartesi ve Pazar günleri insanların tatil günleri olduğundan büyük bir yoğunluk olmaktadır. Eğer paraya ihtiyacınız varsa ve hafta sonu da çalışmak istiyorum diyorsanız Garsonluk yapabileceğiniz firmaların ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.Şirketle anlaşma sağlarsınız sadece hafta sonu gelebileceğinizi söylersiniz. Ya da Part Time geleceğinizi belirtirsiniz. Anlaşma olursa iş başı yapabilirsiniz.Garsonluk İş İlanları için Kırmızı bağlantıyı kullanın. Ne kadar kazanırım diyorsanız günlük olarak 50-75-100 TL arasında bir para alırsınız. Bahşişler de bunlara eklenirse daha yüksek para alırsınız. Ve sadece 1 günlük yevmiye için güzel para denebilir.

Sponsor Reklam

Oto Yıkama Dükkanında Çalışmak: Erkekler için hafta sonu yapılacak en mantıklı işlerin başında oto yıkama işi gelmektedir. Otomobil sektörüyle ilgilenen bilirler ki hafta sonu bir çok insan arabasını yıkatır. Araba yıkayan yerlerde işe girerek günde 50-100 araba yıkasanız araba başına 5 TL alsanız kazancınız oldukça güzel olur. Sadece özel araba yıkama yerleri olduğu gibi Petrollerde de artık araba yıkama yerleri vardır. Buralarda çalışırsanız bir de bahşiş alırsınız. Daha fazla kazanabilirsiniz.

Cumartesi Pazar Evde Ütü İşi: Ütü yapmak çoğu zaman insanlara işkence gibi gelmiştir. Ütü yapmayı eğer siz seviyorsanız ya da sevmiyorsunuz fakat paraya ihtiyacım var yaparım diyorsanız cumartesi pazarınızı bu iş için ayırabilirsiniz. Terzilerden ya da çevredeki komşulardan apartmanlardan bu işi siz alabilirsiniz. Ütüleyeceğiniz ürün başına para alırsınız. Büyük ve dikkat isteyen ürünlerin ütülenmesi daha pahalı olurken küçük parçalar biraz daha ucuzdur.

İş Verenlerle İletişim Sağlamak

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız. Dışarıda yapılacak ilanlar için verdiğimiz bağlantı adresini kullanmanız gerekecektir.

Kaynak:Editör
iş ilanı

Bir önceki yazımız olan Evde Toplu Yemek Yaparak Kazanç Sağlamak başlıklı makalemizde Ev Hanımlarına Yemek Yapıp Satma İşi, Evde Yemek Siparişi Almak Para Kazanmak ve Evde Yemek Yapıp Satmak Kazandırır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cumartesi Pazar Evde Ek İş Yapmak İsteyenlere (336 Yorum)

1 32 33 34