Edirne Keşan Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Firmalar

Edirne Keşan Evde Ek İş İlanları

Trakya’nın göz bebeği olan Edirne’nin Keşan ilçesinde birçok evde ek iş imkânı bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri, Ev hanımları veya evde kalma zorunluluğu bulunan bir sebepten dolayı evde olmanız dolayısıyla iş yapamam diye korkmayın artık evde iş imkânınız var.  Keşan olmak üzere Uzunköprü, Karaağaç, Lalapaşa, Enez ve İpsala ilçelerinde evde para kazanmak isteyen kişilere dikiş, nakış, boyama ve hediyelik eşya hazırlama işleri verilmektedir.

Bu şekilde 2-3 saatinizi ayırarak aylık ortalama 500 – 600 TL para kazanabilirsiniz. Eğer ben daha fazla para kazanmak istiyorum diyorsanız kendi işinizi kurarak bu parayı 1000 TL ye çıkartabilirsiniz. Tabii çalışma saatlerini yükselterek para kazancınızı da Edirne Keşan evlere iş veren firmalar ile ciddi oranda büyütebilirsiniz. Ülkemizde giden zor şartlar sebebiyle veya farklı sebeplerden dolayı evde iş imkânı arıyorsanız bu tarz işleri kendinize ayarlayarak para kazanabilir bir ekip oluşturarak daha da çok para kazanabilirsiniz. Genellikle ev hanımları ile alakalı işlerden bahsettik ancak saydığımız işlerden bazılarını erkekler de almaktadır.

Sponsor Reklam

Tabii bu işler sadece Edirne Keşan’a özgü değil tüm Türkiye’de yapabileceğiniz işlerdir. Evde erkek veya kız evde kutu katlama işi, davetiye hazırlama, nikâh bebek mevlüt şekeri işi, dikiş nakış ve örgü işi, hediyelik eşya hazırlama, kına paketleme, tespih işi, boncuk dizme işi, kalem montajı, etiket yapıştırma, giysi süsleme,  makale yazarlığı, haber editörlüğü, internet danışmanlığı, anketler, ürün pazarlama, e-ticaret, editörlük, mandal işi, ütü yapma fason iş çeşitleri, çiçek süsleme ve boyama işleri yapabilir.

Çok fazla tecrübe gerektirmeden hemen öğrenilebilecek genellikle her yerde bulunabilen veya internette biraz dolaşarak sahip olabileceğiniz iş imkânlarını üstte sizin için belirttik. Size en uygun işi aralardan seçerek araştırabilir ve çalışmalara başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Balıkesir Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları, Balıkesir Evlere İş Veren Firmalar İletişim ve Balıkesir Kına Paketleme İşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Edirne Keşan Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Firmalar (81 Yorum)

  1. Edirne kesanda yasiyorum Cocugum cok kucuk yeni dogum yaptim evde Yapabilecegim paketleme turu isler yapmak istiyirum.daha onceden neyemimim vardir

  2. Evde ek ise ihtiyacım var evime destek olmak istiyorum dikiş hariç herşey yapabilirim donus yaparsanız sevinirim

  3. Edirnede oturuyorum evde ek ise ihtiyacım var dikiş hariç her turlu işi yapabilirim donus yaparsanız sevinirim

1 6 7 8