Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü 2016 Yılı İşçi Alımı

EÜAŞ İşçi Alımı İş Başvurusu 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru neticesinde Doğu Karadeniz ve Yöresi İşletme Müdürlüğü’ne bağlı olan Artvin ilinde büro görevlisi olarak istihdam edilmek üzere bir adet engelli işçi alımı yapılacağı bildirilmiştir. Büro işçisi olarak alınacak erkek ya da bayan engelli işçinin; lise ve dengi okulların bilgisayar bölümünden mezun olmak veya lise ve dengi okul mezunu olup MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına haiz olmak gibi özel nitelik şartını taşıyor olması gerekmektedir. Başvuru tarihi ise 14 Mart 2016 – 23 Mart 2016 tarihleri aralığı olarak belirtilmiştir.

EUAS-ENGELLI-ISCI-ALIMI-2016

BAŞVURU ŞARTLARI

Adaylarda aranılan şartlar İş Kurumumunun ilgili il müdürlükleri tarafından ayrıntılı olarak ilan edilmiştir. Başvuru yapacak adayların;

1) Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması,

2) İlanda yazılı okul/bölüm mezunu olması,

3) EKPSS’ye girerek veya öncelik belgesi ile müracaat etmesi,

4) Engelli adaylar için sağlık kurulu raporu, aranmakta olup, istekliler Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden ayrıntılı olarak talep şartlarını takip edip, iş başvurusu yapabilirler.

Sponsor Reklam

İlan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için ilanın tam metnini okuyabilirsiniz. Artvin Bölgesi EÜAŞ engelli işçi alımı hakkındaki tüm şartları ve diğer hususları ilanın tam metninden öğrenmeniz mümkündür. Dolayısıyla başvuru şartlarını detaylı bir şekilde okumadan başvuru yapmamanız tavsiye edilir.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Tüm bunların yanı sıra Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan Birecik HES İşletme Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere 39 sürekli işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Daha fazla detayı ilanın tam metninden okuyabilirsiniz.

EÜAŞ 39 Sürekli İşçi Alımı İlanı Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan KGM İşçi Alımı 2016 Yılı İş İlanları başlıklı makalemizde Karayolları Genel Müdürlüğü 18 Engelli İşçi Alımı, Karayolları Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Maaşları 2016 ve Karayolları Genel Müdürlüğü İş Başvuru Formu Doldur hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın