Erzincanda Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Erzincan Ev Hanımlarına İş Veren Firmalar 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Doğu Anadolu Bölgemizde bulunan illerimizden birisi olan Erzincan’da yaşayan insanlarda evden çıkmadan evde para kazanmanın yollarını aramaktadır. Eğer sizinde böyle bir fikriniz varsa ve eve ek iş verenler ile iletişim kurduktan sonra bu işleri yaparak aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız bu işler arasından size uygun olanları yapabilirsiniz. Çünkü artık ülkemizde iş bulmak gerçekten çok zor ve iş bulan insanlarda bir aylık asgari ücret bir aile geçindirmeye çoğu zaman yetmemektedir. Ev hanımları ve öğrenciler  İş Fırsatları aramakta ve sayemizde de bulmaktadır. Şimdi dilerseniz hangi alanlarda çalışabilir ve iş bulabilirsiniz sizlere bilgi verelim.

Erzincanda Ek İş

Evde Ütü İşi Yapabilirsiniz: Bir çok insanın yapmakta zorlandığı hatta insanların yapmaktan hoşlanmadığı bu işi yaparak siz evde para kazanabilirsiniz. Erzincan da yapabileceğiniz gibi farklı illerde yaşayan insanlarda bu işten faydalanabilir.  Eğer siz ütü yapmayı seviyorsanız dilerseniz hafta sonu yapabilirsiniz dilerseniz de hafta içi bu işi yapabilirsiniz. Terzilerin yetişemedi noktada devreye siz girebilirsiniz. Özellikle de bayram zamanlarında bu iş terzilerin işini epey bir zorlaştırmaktadır.

Evde Dikim İşi: Eğer bir dikiş makineniz varsa ve daha önceden bu konuda tecrübeniz varsa çevrenizde sizden istenen dikim ve kesim işlerini yapabilirsiniz. Malum terzilik emek isteyen bir iş olduğundan herkes yapamaz.  Çoğu zaman komşular kızlarının çeyizleri için ürün diktirmekte ya da süsletmektedir. El beceriniz varsa neden bunu kullanmayasınız ki ? Evde Para Kazanmak isteyen her bayan biraz elini taşın altına koymalı ve yapabileceği işleri ailesi için sonuna kadar yapmalıdır.

Sponsor Reklam

Öğrencilere Ek İş : Erzincan ilimizde bulunan öğrenciler de ek iş fırsatlarından yararlanabilir. Yurtta yapabileceği işlerin yanında dışarıda part time çalışabilir. Son zamanların en gözde sektörlerinden olan Çiğ Köfte Dükkanlarında yarım gün çalışma ile güzel para kazanabilirsiniz. Derslerinizi çalışma saatinize göre ayarlamanızda fayda vardır.

Yukarıda bahsi geçen işler sadece Erzincan İlimize özgü değildir. Yani çevre illerde de yaşıyor olabilirsiniz. Örnek verecek olursak en yakın illerden olan Erzurum da yaşayabilirsiniz. Çevre illerle de iş için alış veriş yapabilirsiniz. Evde iş yapmak istiyorsanız aşağıda yazanlara uymak gerekmektedir.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız.

Bir önceki yazımız olan Artvin Evde Ek İş İlanları ve İş Verenlerle İletişim başlıklı makalemizde Artvin İlinde Öğrencilere Ek İş 2015, Artvinde Evde Para Kazanmanın Yolları ve Ev Hanımları Nasıl Para Kazanıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erzincanda Ek İş Yaparak Para Kazanmak (44 Yorum)

  1. Ev de ek iş imkanı sağlarsanız benim için çok sevinirim Erzincan izzetpaşa işleriniz tam vaktinde teslim olur…

  2. Üniversite vakfinda 14 yil muhasebe mudurlugu yaptim 7 yil ara verdim. cocuklarimdan dolayi calusmiyorum. muhasebe isi yapmak istiyorum.

1 3 4 5