Evde Dantel İşi Yapıp Satmak

Evlere Dantel İşi Veren Yerler

Merhaba Sayın Okurlarımız. Eskiden beri bayanların özellikle ev hanımlarının en büyük hobilerinden biri olan dantel yapma işi, her dönem popüler olan günlük hayatta kullandığımız şeylerden birisi olarak bilinmektedir. Fakat özellikle eski dönemlerde her evde dantel kullanımının daha fazla olduğu hatırlanmaktadır. Günümüzde bile dantele ilgi duyan ve dantel kullanan evler ve işletmeler bulunmaktadır.

EVDE-DANTEL-ISI-YAPMA

Dolayısıyla hala evde dantel yapıp satan kişiler vardır ve dantel yapma işi de bir ek iş haline gelmiştir. Dantel yapma işi tamamen el emeği ve sabır isteyen bir ek iştir. Özellikle profesyonel bir şekilde güzel dantel ürünleri ortaya çıkarmak istiyorsanız öncelikli olarak örgü işleri gibi el işlerine yatkın olmanız gerekmektedir. Dantel modellerini bilmek de dantel işi için en önemli noktalardan biri olarak görülmektedir.

Sponsor Reklam

Dantel işini ilk defa yapacağım diyorsanız bu işi bilen çevrenizden yardım alabilirsiniz ya da dantel örgü modelleri üzerinde çalışarak en basit modelden zor modele doğru aşama aşama dantel yapma işini öğrenebilirsiniz. Fakat bu işi sadece ek gelir elde etmek için yapmak istiyorsanız yani evde dantel yapıp satmak istiyorum diyor iseniz öncelikli olarak çevrenizde dantel alımı yapan olan yerlerin olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ederiz.

İzmir, Ankara, İstanbul, Gaziantep, Adana gibi illerde evlere dantel işi veren firmalar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra ülkemizin doğu bölgelerinde hala dantel kullanımlarının yaygın olduğu da biliniyor. Sizler de evlere dantel işi veren yerlere ya da dantel alımı yapan yerlere sesinizi duyurmak ve iş talebinizi iletmek için bu yazımıza Ad Soyad – Mail Adresi – Yaşadığınız Yer gibi detaylarınızı belirterek iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Bebek Şekeri İşi Yaparak Para Kazanın başlıklı makalemizde Bebek Şekeri Nasıl Yapılır, Bebek Şekeri Paketleme İşleri ve Evde Bebek Şekeri Yapmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Dantel İşi Yapıp Satmak (36 Yorum)

  1. Dantel yapmayı çok iyi biliyorum 10 yıldır yapıyorum siparişisteyen olursa bana ulaşsın istanbulda yaşıyorum