Evde Davetiye Katlama İşi 2018 Para Kazanmak

Davetiye katlama işi, evde ek iş yapanların temel geçim kaynaklarından birisidir. Genellikle düğün, özel davet, balo, tören vb. davetiye gereken durumlarda çok sayıda kişiye davetiye gönderilecek ise organizasyon şirketleri, düğün salonları gibi firmalar çok sayıda davetiye konusunda yardım almak için ev hanelerine ek işler vererek ek gelir kaynağı olmaktadırlar. Böylelikle hem onların ek iş yükü azalır iken bir yandan da ev haneleri davetiye katlayarak para kazanmaktadır.

Evlere Davetiye İşi Veren Firmalar 2018

Son zamanlarda insanlar evde davetiye katlama işini bulamamak ile yakınmaktadır. Herkese her yerde davetiye katlama işi sağlamak mümkün değildir. Genellikle büyük illerde hatta düğün, özel davet gibi etkinliklerin çok olduğu yerlerde davetiye katlama işleri daha yaygındır. Evlere davetiye işi veren firmalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bulunduğunuz bölgede çevrenizde ya da komşularınız arasında davetiye katlama işini yapan olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Ayrıca çevrenizde matbaa, düğün salonu gibi davetiye basan yerler var ise oralara da danışarak davetiye işi verip vermedikleri hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Davetiye işini internet üzerinden belli bölgelere veren işletmeler ya da şirketler de olabilmektedir. Ancak internet üzerinden her yere ek iş vermek mümkün olmadığı için genellikle büyük şehirlerde ek iş verenlerin daha fazla olduğu görülmektedir.

Davetiyeler genellikle 100 ve 100’ün katları şekilde verilmektedir. Nasıl katlanması gerektiği ve 100 adetine ne kadar ödendiği gibi tüm detaylar sizlere iş verenler tarafından açıklanmaktadır. Ancak işi yaparken davetiyeleri size gösterildiği gibi doğru yerden katlamaya özen gösteriniz.

Tüm bunların yanı sıra ise ek iş vermek için sizden kapara gibi önden para isteyen kimseye kesinlikle güvenmeyiniz. Kimse sizden ek iş yapmanız için para talep etmemektedir. Daha fazla ek iş ilanına ulaşmak için FACEBOOK grubumuza katılarak son güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu makalemize yorum olarak ek iş yapma talebinizi belirterek de iş verenlere sesinizi duyurmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Instagram'dan Para Kazanma Yolları 208 başlıklı makalemizde İnstagram Ayakkabı Satışı 2018 ve Instagram Butik Açarak Para Kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Davetiye Katlama İşi 2018 Para Kazanmak (259 Yorum)

  1. Merhaba evde yapabilecegim ek iş ariyorum disarda calisamiorum iki kişiyiz ama destekcilerim var gun icinde 4 kisi oluyoruz evde cocuk vs engel olabilcek bi durum yok evde ek iş yapmama dönüş yaparsaniz sevinirim ihtiyacim var beylikdüzunde oturuyorum

1 24 25 26