Evde İplik Temizleme İşi Yapmak 2018

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için birçok iş mevcuttur. Bu işler genelde herkesin yapabileceği işlerdendir. Böylelikle yeni anne olan bayanlar, evden çıkmak istemeyen kişiler, dışarıda çalışmak yerine evden ek gelir elde etmek isteyen kişiler, bazı fiziksel engeli olup dışarıda çalışma imkanı olmayan kişiler evde ek iş yapabilirler.  Evde ek iş yapmanın birçok farklı yolu vardır. Kişiler istedikleri işleri internet üzerinden de bulup başvurabilirler.

Kişiler ek gelir ile hedefledikleri yaşam standartlarına ulaşabilirler. Özellikle öğrenciler gündüzleri okula gidip okul sonunda da kendi harçlıklarını çıkarabilmek için ek iş yapmaktadır.  Bu sayede okul için gerekli paraları kazanabilirler. Öğrenciler ek iş yaparak derslerini ve okullarını da ihmal etmemiş olacakları için ek eş onlar için son derece önemlidir.

Dışarıda gün boyu çalışmak istemeyen kişiler bulundukları bölgelerdeki fabrikalardan ya da dikiş atölyelerinden, evde iplik temizleme işi alabilirler. Özellikle bir ekip kurmayı başarmış kişiler oldukça fazla gelir elde edebilirler. Evde iplik temizleme işi oldukça kolay bir iştir. Tekstil ürünlerinde kalan artıkları temizleme işi ekstra bir özen gerektirdiği için özellikle büyük fabrikalar, bu işi evde ek iş yapmak isteyen kişilere verir.

Sponsor Reklam

Evde ek iş yapabilecek kişiler ise; emekliler, ek gelire ihtiyacı olan kişiler, engelli bulunan kimseler, öğrenciler, anneler, işsiz kalan kişiler evde ek iş yaparak kendileri için maddi bir gelir sağlayabilirler.  Bunu da düzenli olarak yapabilme imkanınız da bulunur.

EVDE İPLİK TEMİZLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Evlere iplik temizleme işi veren firmalar ise bulunduğunuz bölgelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için öncelikli olarak bulunduğunuz yerde kendiniz küçük çaplı araştırmalar yaparak bu yerlerin varlığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde eğer ek iş yapan komşularınız var ise onlara da danışarak konular hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK GRUBUMUZA katılarak daha fazla ek iş ilanına ulaşabilirsiniz. Yazımıza da ek iş yapma talebinizi yorum olarak belirtip ek iş veren kişilerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aliağa Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Aliağa Ev Temizliği İşleri ve Aliağa Evde Boncuk Paketleme İşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde İplik Temizleme İşi Yapmak 2018 (96 Yorum)

  1. Gölcük kocaeliden yazıyorum ev hanimiyim ve işe ihtiyacim var ip kesme tulbent vs ne is olursa yapabilirim acil dönüş bekliorum

  2. Ufak bir dükkanım, 20 kişilik de bir ekibim var esenyurt da oturuyorum işin adeti önemli değil. En hızlı şekilde teslim edilir

1 8 9 10