Evde Kalem İşi Yaparak Para Kazanın 2015

Evde Kalem Montaj İşi Veren Firmalar ve İletişim

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ev hanımları aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız ve evde ek iş yapmak istiyorsanız size hem çok para kazanabileceğiniz hem de fazla yorulmadan yapabileceğiniz bir iş fikri ile karşınızdayız. Evde Kaleme Montajı yaparak sizlerde para kazanabilirsiniz. Çocuklarınızla ya da komşularınız ile birlikte firmaların size vermiş olduğu kalem malzemelerini birleştirerek montajını yaparak bu işten karlı çıkabilirsiniz. Firmalar iş yüklerini hafifletmek ve bayanlara iş imkanları sunarak onların evde çalışmasını sağlamaktadır. Sizde bu işi severek yapabilirsiniz.

Evde Kalem Montaj İşi 2015

Sponsor Reklam

Ülkemizdeki son zamanlarda geçim şartlarına bağlı olarak insanlar artık evde ek iş aramaktadır. Hafta sonu ek iş ilanları arama motorlarına en fazla arananlar arasına girmektedir. Sizde evde oturmaktan sıkıldıysanız ve evinizin bütçesine bir nebze de olsa katkıda bulunmak istiyorsanız mutfak masraflarını çıkarmak istiyorsanız Evde Kalem Montajı yapabilirsiniz. Gerçekten çok basit bir iştir. Anlaşmış olduğunuz firma size kalem malzemelerini ve aksesuarlarını teslim etmektedir. Sizden istediği şekilde yapmasını talep eder. Eğer sizinde ekibiniz varsa ve eliniz çabuk ise bu işi kısa sürede bitirebilir ve paranızı alabilirsiniz. Paranızı dilerseniz elden dilerseniz de havale olarak alabilirsiniz. Genellikle sizlere tükenmez kalem montajı işi gelir. Tükenmez kalemlerin mekanizmalarını bir araya getirip montajını tamamladıktan sonra işi bitirmiş olursunuz.

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Poşet Katlama İşi 2015 Para Kazanmak başlıklı makalemizde Evde Ek İş Veren Firmalar 2015, Evde Ek İş Yapmak İstiyorum 2015 ve Evde Kağıt Poşet Katlama İşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Kalem İşi Yaparak Para Kazanın 2015 (2.137 Yorum)

  1. Evde Kalem montaj toka montaj ve benseri işler Grubum dahilinde kabul edilir ücreti samanında teslim eden firmalara duyurulur

1 209 210 211