Evde Kapı Süsü İşi Yaparak Para Kazanmak

Ev Hanımları Evde Kapı Süsü Satarak Para Kazanmak

Bildiğiniz gibi günümüzde para kazanmak çok zorlaştı.Herkes evine katkı sağlamak için bir şeyler yapmak istiyor.Siz de evde oturarak ailenize finansal katkıda bulunmak istemez misiniz? Sizlere gün geçtikçe,elimizden geldiğince pratik işler önererek para kazanmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Bugünkü anlatacağımız konu ise ‘Evde Kapı Süsü Yapmak’.  Hepimiz daha önce görmüşüzdür. Komşularımızda ya da misafirliğe gittiğimiz evlerde kapılarda bir takım süsler olmaktadır. Bu süsler genelde yuvarlak şekilde olduğu gibi farklı modellerde de karşımıza çıkmaktadır. Eğer sizlerde bu ürünleri yaparak ve satarak para kazanmak istiyorsanız aile bütçesine bir nebzede olsa katkıda bulunmak istiyorsanız başlayabilirsiniz. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi illerimizde bu iş yoğun olarak yapılmaktadır.

evde kapı süsü işi

Sponsor Reklam

Bir takım süs eşyaları satan firmalar ile anlaşarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Çevrenizde vardır bu tarz ürünleri satan bir çok mağaza vardır. Eğer böyle bir mağaza biliyorsanız ve anlaşmaya sağlayabilirseniz sizlerde Evde Kapı Süsü İşi yaparak para kazanabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri mağazada satabilirsiniz. Hem siz hem de mağaza sahibi kazanabilir. Ayrıca yapmış olduğunuz ürünleri evde internet üzerinden kendinizde satabilirsiniz.Online alışveriş sitelerinde resimlerini çekerek koyabilir satabilirsiniz. Bu şekilde siz daha fazla kar elde edebilirsiniz. Sadece kapı süsü değil evde süs eşyaları yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Özellikle bebekli hanımlar ve beyler bu tarz süs eşyalarına daha heveslidir. Bu ürünleri onlara satabilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçebilmeniz için sizlere yardımcı olacağız.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız.

Bir önceki yazımız olan Evde İplik Temizle İşi Veren Firmalar 2015 başlıklı makalemizde Evde İp Temizleme Ek İş, Evde İplik Temizle İşi Ankara ve Evde İplik Temizle İşi Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Kapı Süsü İşi Yaparak Para Kazanmak (165 Yorum)

1 15 16 17