Evde Sabun Paketleme İşi İle Düzenli Ek Gelir Kazanmak

Evde Ek İş Olarak Sabun Paketleme İşini Yapabilirsiniz

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ev hanımlarının, öğrencilerin yapabileceği harika bir ek iş fırsatından bahsedeceğiz. Güzel kokusu ile bayanların dikkatini çeken sabunlar artık paketlere giriyor. Farklı model ve şekillerde olan bu sabun keseleri oldukça rağbet görmektedir. Sizlerde bu paketleme işlerini yaparak hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok para kazanabilirsiniz. Bu iş nasıl yapılıyor ve size kazandıracağı para ne kadar olacak bu konuda detayları aktaracağız.
İşin Özeti: eğer evinizde oturduğunuz yerden sabun paketleme işi yapmak istiyorsanız firmaların size vereceği kutulara sizden istenildiği gibi yerleştirmeniz gerekmektedir. Hem basit hem de fazla zaman almayan bu işi yapmak size güzel paralar kazandırabilir. Sadece ev hanımları ve öğrenciler değil emekli olanlar da bu işle uğraşarak kendilerine bir ek gelir elde etmiş olur. Şimdi dilerseniz işin ayrıntılarına geçelim. Firmalarala iletişim nasıl kurulacak ? Ödemeler Nasıl Yapılacak ve Ne kadar olacak bu merak edilen sorulara yanıt verelim.

Evde Sabun Paketleme İşi Yapmak

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ NASIL ALINIR

Şuan herhangi bir işiniz yoksa ya da hafta sonu kendinize ek kazanç elde etmek için bu işi seçiyorsanız paket süs sabun işi yapan firmaların ilanlarını sık sık takip etmeniz gerekmektedir. Dünya genelinde popüler olan bu ek iş yoğun talep gördüğünden firmalarla iletişim kurmak için mail adresinizi yorum kısmına bırakmalı ve firmanın sizinle iletişime geçmesini sağlamanız gerekmektedir.

SABUN PAKETLEYEREK NE KADAR KAZANILIR ?

Sponsor Reklam

Eve sabun paketleme işi veren firmaların ödemeleri günlük değil haftalık ya da aylık olmaktadır. İş veren firmayla anlaşmanız durumunda ilk etapta sizden ne kadar paketleme yapacağını istediğinizi sormanız gerekmektedir. Bu sayede haftalık ya da aylık ne kadar iş yapabilirsiniz bunu hesaplamış olursunuz. Sizden istenilen sürede işi yaparsanız bir süreklilik kazanmış olur ve bu sayede işi sürekli aynı kişi alabilir. Ne kadar kazanırım diyorsanız Aylık ortalama olarak 1000 TL ile 2.500 TL arasında bir para kazanabilirsiniz. Çünkü sabun paketlerinin ebatları farklı olduğundan her kutuya aynı sayıda sabun sığmıyor. Bu paketlere 10’ar 5’er ve 20’şer sabunlar ekleyeceksiniz. Battal boy paketler daha fazla sabun almaktadır.

SABUN PAKETLERİNİ TESLİM ETME

Firmaların sizden istediği şekilde sabun paketlerini hazırladınız ve artık sıra göndermeye geldi. Eğer firmayla en başta nasıl anlaştıysanız gönderme işlemini de o şekilde yapacaksınız. Yani ya firma gelip sizden kutuları teslim alacak ya da siz kendiniz bizzat gidip teslim etmeniz gerekecektir. Farklı illerde bulunan firmadan iş almak zor olduğundan genellikle bu iş şehir içinde yaşayan ve iş arayanlara verilmektedir.

ÜCRET TEMİNİ

Firmaya göndermiş olduğunuz paketlerin tane başına sizlere ödeme yapılacağından hesaplama da bu şekilde olacaktır. Aylık 3 BİN sabun paketlerseniz size yapılacak olan ödeme 2.500 TL ile 3.000 TL arasında değişecektir.

FİRMADAN EK İŞ ALMAK İÇİN İLETİŞİM: Eğer sabun işi veren firmadan işi almak istiyor ve bir an önce  başlamak istiyorsanız alt kısımda bulunan yorum kısmına firmanın size ulaşabileceği bir mail adresi yazmanız ayrıca Ad-Soyad belirtmeniz ve son olarak hangi şehirde yaşadığınızı eklemeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Reklamlarda Dizilerde Oyuncu Olmak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Güvenilir Cast Ajansları ve İş Başvurusu Yapmak, Oyunculuk Ajanslarına Başvuru Yapmak Para Kazanmak ve Reklam Çekimlerinde Oyuncu Olmak Nasıl İş hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde Sabun Paketleme İşi İle Düzenli Ek Gelir Kazanmak (14.366 Yorum)

  1. Merhaba istanbul sultanbeylide oturuyorum evde sabun paketleme işini yapmak istiyorum para kazanmak istiyorum

  2. adana seyhan da oturuyorum sabun paketleme isi yapmak istiyorum verecegim mail imstagram hesabimdir ordan ulasabilirainiz bana

  3. Merhaba istanbul başakşehir bölgesinde ikamet ediyorum.El işçiliğinde çok çalıştım,paketleme işini yapmak istiyorum

  4. Evde sabun paketleme isi yapabilirim 2 kisiyiz ve elimiz hizlidir bu ise ihtiyacimiz var bize donus yapmanizi cok isteriz

1 1.408 1.409 1.410