Eve Günlük Ek İş Veren Firmalardan İş Almak Para Kazanmak

Günlük Ek İş Veren Firmalara Başvurular

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eğer haftanın her günü müsait olmuyorsanız ve ne zaman müsait olacağınız belli olmuyorsa çalışmış olduğunuz işe ek olarak kendiniz belirlemiş olduğunuz gün ve saatlerde evinizde firmalardan iş alarak para kazanabilirsiniz. Elbette günlük ek işler düzenli olarak ek gelir kazananlar kadar çok kazanamayacaklardır bunu belirtmek istiyoruz. Çünkü firmalardan sürekli ek iş almış ve kendisinden istenilen kadar işi yapanlar daha fazla para kazanıyor. Bu iş ise paraya ihtiyacınız olduğu zaman bunun öncesinde firmalardan iş talebinde bulunmanız ve firmanında size bu işi uygun görmesi durumunda verilmektedir. Evde günlük olarak yapabileceğiniz ek işler arasında yemek işi popüler olanlar arasında yer almaktadır. Elbette bu işlere ek olarak farklı ve size uygun olanları da bulmanız mümkün.

GÜNLÜK EK İŞ VEREN FİRMALAR İLETİŞİM

EVDE GÜNLÜK YEMEK İŞİ YAPMAK

Bildiğiniz üzere son dakikada çıkan bir toplantı,bir görüşme ya da bir özel gün için insanlar misafirlerine yemek yetiştirmekte zorlanabiliyor. İşte tam da bu noktada firmalar devreye girmektedir. Yemek işi yapan firmalara gelen bu taleplerin karşılanması için daha öncesinden evde yemek işi yapmış bir iş arayanla iletişim kurulmakta ve iş verilmektedir. Elbette işi zamanında yetiştirmeniz için bu konuda kendinize güveniniz olması gerekmekte. Yani kısaca günlük olarak sizden istenilen yemekleri yaparak para kazanabilirsiniz.

EVDE GÜNLÜK PASTA YAPIP SATMAK

Evde günlük olarak yapabileceğiniz işlerden birisi de şüphesiz ki pasta işidir. Eğer bu konuda el lezzetinize güveniyorsanız ve güzel pasta yaparım diyorsanız bu iş tam size göre. Çünkü kadınlara arasında yapılan gün toplantıları ve bunlara benzer buluşmalar,görüşmelerde hazır pastalar alınması yerine artık ev ürünü olan ev yapımı pastalar tercih edilmektedir. İstanbul,Ankara,Adana,İzmir ve Bursa gibi büyük illerimizde bu iş yoğun olarak yapılmaktadır. Sadece firmalardan iş beklemek yerine çevrenizdeki insanlara da bu tarz işleri yapabileceğinizi her fırsatta dile getirin. Eğer bu şekilde bir iş olması durumunda direkt olarak sizinle bağlantı kurulmaktadır.

Sponsor Reklam

EVDE GÜNLÜK YAZI MAKALE YAZMAK

Evde oturduğunuz yerden size para kazandıracak işlerden birisi de şüphesiz ki evde makale işi. Çünkü sizden istenilen türde ve konuda makaleleri yazarak isteyen kişiye iletmeniz göndermeniz gerekmektedir. Klavye kullanımında kendinize güveniyorsanız ve bu işi hakkıyla yerine getiririm diyorsanız sizlerde evde makale yazarak para kazanma işini yapabilirsiniz. Hem para kazanacaksınız hem de evinizde bilgisayar başında olacaksınız. Ancak unutmayın ki bu işi sizden istenilen gün ve saatte tamamlamanız gerekmektedir. Aksi durumda tekrar sizinle çalışmayacaklardır.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılında Evde Yapabileceğiniz Ek İşleri Şimdiden Alın başlıklı makalemizde 2016 Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak, 2016 Yılı Evde Ek İş İlanları ve 2016 Yılında Evde Yapılacak Ek İşler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eve Günlük Ek İş Veren Firmalardan İş Almak Para Kazanmak (291 Yorum)

  1. Ankara eryaman da oturuyorum daha önce işçilere yemek yaptım günlük dönüş olursa sevinirim

  2. Ankara eryaman da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim gerekirse ekip kurarım ayrıca daha önce de işçilere yemek yaptım.

1 27 28 29