Fabrika ve Şantiyelere Gece Bekçisi Alımı İş İlanları Başvurusu

Gece Bekçisi İş İlanları – Şirket İlanları ve İş Başvuruları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde genellikle yaşı biraz daha büyük olan ya da emekli olan erkeklerin tercih ettiği gece bekçiliği şirketlerin vermiş olduğu ilanlar ile ihtiyaç sahiplerine yeni iş fırsatı haline dönüşmüştür. Eğer emekli olduysanız ve geçim sıkıntısı çekiyorsanız gündüzleri normal hayatınıza devam edip geceleri ise şirketlerin belirlemiş olduğu yerlerde işinizi yapabilir geceleri oranın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Özellikle de inşaat firmalarının şantiyelerinde,otomotiv firmalarının açık oto parklarında,otellerde,fabrikalarda 2.El Oto Satış Alanlarında ve daha farklı yerlerde görev alabileceğiniz çok sayıda açık iş ilanı olduğunu belirtmek istiyoruz. Türkiye’nin ileri gelen şirketleri bünyesinde istihdam etmek üzere Gece Bekçisi Alımı yapmaktadır. Firmaların aramış olduğu şartlar neler dilerseniz bunlara bir göz atalım.

Gece Bekçisi Firma İlanları 2015

Gece Bekçisi arayan firmaların büyük bir bölümü vardiyalı çalışma imkanı sunmaktadır. Yani eğer gündüz bir işte çalışıyorsanız ve gece de çalışmak istiyorum diyorsanız gece bekçiliği tam size göre bir iş. Elbette gece bekçisi olarak çalışmanız için şirketlerin sizlerde aramış olduğu bir takım kriterler var. Her işte olduğu gibi bunda da önemli kriterler mevcut. Dilerseniz Gece Bekçiliği ilanlarına başvuru yapmadan önce firmaların aramış olduğu ortak özellikler ne bunlara bakalım.

GECE BEKÇİSİ ALIMI ŞARTLARI

Sponsor Reklam

40 – 50 yaş arasında olmak ( Şirketten Şirkete Değişiyor )
Güvenilir Olmak
Daha önce bu alanda deneyim sahibi olanlar tercih sebebi oluyor
Özel güvenlik olarak çalışmış olanlar bir adım önde olabiliyor
Gece çalışmasına engel durumu olmaması
Herhangi bir sağlık problemi bulunmaması
Vardiya sistemine ayak uydurabilmek
En az İlkokul mezunu olmak

Gece bekçisi olarak çalışacak olan personellerde şirketler bu kriterlere önem vermektedir. Ek İş olarak yapabileceğiniz ve aylık 1000 TL ile 2000 TL arasında maaş alabileceğiniz Sigortası olan Yemek  + Yol Parası gibi imkanları da sunan firmalara iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan kırmızı renkli bağlantılardan başvurunuzu yapabilirsiniz. Özel güvenlikten gece bekçiliğine geçiş yapacakların değerlendirmesi gereken ilanlardır.

Gece Bekçisi Arayan Firma İlanları İçin:

Başvuru Yolu :  www.yenibiris.com/gece-bekcisi-is-ilanlari

Başvuru Yolu 2 : www.kariyer.net/gece-bekcisi-is-ilanlari-p8957

Bir önceki yazımız olan Eylül 2015 Kamuya Çok Sayıda Memur Personel Alımı Yapılıyor başlıklı makalemizde 2015 Eylül Sözleşmeli Er Alan Komutanlıklar, Eylül 2015 Devlet Kurumları İşçi Personel Alımları ve Eylül 2015 Kamuya Memur Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fabrika ve Şantiyelere Gece Bekçisi Alımı İş İlanları Başvurusu (195 Yorum)

  1. avrupa yakasında gece güvenlik bekçilik işi arıyorum ama sadece güvenlik isteyenler irtibata geçsinler angarya işlerle uğraşamam %100 güvenlik isteyenler irtibat kursunlar ayrıntılar detaylar yüzyüze görüşülür.

  2. İstanbul Anadolu yakası kartal da ikamet ediyorum 1973 doğumluyum 45 yaşındayım ilk okul mezunu yum sabit gece bekçilik arıyorum bekçilik belgem Yok 2yillik tecrübemizle var kartal Pendik Tuzla Maltepe civarında

    • bekçilik isi ariyorum ankarada ikamet ediyorum bekçilik belgem yok ama daha önce yapmislim var 5 yil türkiyenin neresinde olursa yaparim yer ödeyil

1 17 18 19