Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2018

Her yıl başında olduğu gibi bu sene de yeni yılın herkese güzel, mutlu, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı geçmesini dileyerek bir çok insan hayatında yeni bir sayfa açmıştır. Dolayısıyla 2018 yılında da evde ek iş ilanları arayanların sayısı oldukça fazladır. Evde oturup boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız hem ek iş yapıp hem de ailenize katkıda bulunacak ek gelir kazanarak boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olabilirsiniz.

Böylelikle evlere iş veren fabrikalar 2018 yılında da çok sayıda insana gelir kapısı olmaktadır. Ayrıca evlere iş almak için resmi olarak iş başvurusunda bulunmamanız bu işin en büyük avantajlarındandır. Çünkü ek işler bir ya da bir kaç defalığına mahsus geçici işler olduğundan dolayı resmi prosedürlere gerek kalmamaktadır.

Bu yazımızın devamında ise evlerde ek işlerin nasıl yapıldığını sizlere detaylı olarak anlatacağız. Öncelikli olarak ise evde davetiye katlama işi 2018 üzerinden örnek verebiliriz. Bu işte iş verenler tarafından sizlere davetiyeler ve zarflar verilmek ile birlikte davetiyeleri istenilen şekle getirip ardından ise zarflara koymanız talep ediliyor.

Sponsor Reklam

Günümüzde çok sayıda insan özellikle yaz aylarına doğru evlenmektedir. Ancak davetiye denildiği zaman aklınıza sadece nikah gelmesin. Bunun sünnet düğünü ve nişanı da var. Hatta ve hatta artık bebekler doğduğu zaman ise parti yapılmaktadır ve bunlara da davetiye basılmaktadır.

Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte davetiyeler de çeşitli boyutlar kazanmaktadır. Artık çok daha yaratıcı davetiyeler, klasik ve sade davetiyelerin yerini almıştır. Bu yüzden bazı davetiyelerde el işçiliği gerektiği için fabrikalar hem iş süresini kısaltmak hem de ek gelir kaynağı olmak için bu tür işleri ek iş olarak evlere vermektedir.

Ayrıca daha fazla ek iş ilanına uğraşmak için FACEBOOK grubumuzu paylaşabilir bunun yanı sıra ise bu yazımıza yapmak istediğiniz ek işi belirterek yorum yazabilirsiniz. Ancak yazmış olduğunuz yorumlara cep telefon bilgisi ve ev adresinizi yazmamaya özen gösteriniz. Cep telefonu ya da ev adresi yazılı olan yorumlar onaylanmayacaktır.

DAHA FAZLA EK İŞ İLANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Bir önceki yazımız olan İlaç Deneği Aranıyor 2018 İlaç Denekliği Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde İlaç Denekleri Arayan Devlet Hastaneleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2018 (162 Yorum)

  1. Istanbul dudulluda ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum daha önce evde ek işler yaptım her türlü paketleme işini yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

1 15 16 17