Gece Çalışacak Personel Arayan Firma İlanları 2015

Gece Vardiyası İçin Eleman Personel İşe Alımlar Başvurular

Merhaba Sayın Okurlarımız. Kimi insanlar geçim şartlarından dolayı kimileri farklı sebeplerden dolayı gündüz yerine gece çalışmayı tercih etmektedir. Peki gece çalışmak isteyenler ne gibi işlerde görevlendiriliyor ve hangi firmalar eleman alımı yapıyor. Bu ilanda sizler için ülkemizde faaliyet gösteren şirketlerin gece vardiyası kadrolarında görev alacak personel alımlarına yönelik bilgiler verilmektedir.Son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan Gece Bekçisi,Gece Vardiya Amiri, Gece Müdürü ve Sevkiyat Elemanı arayan firmaların ilanlarını görüyorsunuzdur. Hem otellerde,hem fabrikalarda hem de gıda yiyecek hizmetleri sunan firmalar sadece gündüzleri değil geceleri de çalışacak deneyimli ve kalifiye elemanlar aramaktadır. İstanbul,Ankara İzmir ve Bursa gibi illerimize ek olarak diğer illerde de yoğun bir şekilde personel ihtiyacı vardır.

Gece Vardiyası İş İlanları

Deneyimli veya deneyimsiz olmanız fark etmiyor. Bazı firmalar yetiştirilmek üzere bu kadrolara sürekli olarak eleman alımı yapmaktadır. Maaş yetmiyor gece de çalışmak zorundayım diyorsanız firmaların ilanlarını ve ilanlarda aranan şartları detaylı bir şekilde kontrol etmeniz karşılaştırma yapmanız gerekiyor. Çünkü her firma Gece Vardiyasında görev alacak personelleri farklı kadrolarda çalıştırmak istediğinden aradığı kriterlerde buna göre değişebiliyor. Oteller yaz aylarının gelmesiyle Gece Çalışacak Resepsiyonist Alımı yaptığını belirtelim. Hangi firmalar gece çalışacak eleman arıyor detay verelim şimdi de.

Sponsor Reklam

Gece Çalışacak İş veren Firmalar

Biskon Yapı İnşaat
Kiler Market
Acıbadem Hastaneleri
Güvenlik Firmaları
MNG Kargo
Avrupa Hospital
The Green Park Hotels&Resorts
Organize Sanayi Firmaları

Bazı firmalar ve sektörler bu şekilde verilmiştir. “Gece Çalışmaya İhtiyacım Var” diyenler ve “Ne İş Yapabilirim” diye soranlar için alt kısımda verilmiş olan kırmızı renkli bağlantıdan tüm Gece İlanlarına göz atabilir. 2015 Yılında farklı sektörde faaliyet gösteren değişik firmalar bu alanda çalışacak elemanlara ihtiyaç duyduğundan bu ilanları vermektedir. Başvuru şartlarını taşıyanların başvuruları değerlendirmeye alınmaktadır.

Gece Çalışmak İçin İş İlanları  TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gece Çalışacak Personel Arayan Firma İlanları 2015 (38 Yorum)

  1. Ben baskı operatörü gazetecilik yaptım hep gece çalıştım 4 aydirda bir firmada gece bekçiliği yaptım ben alışkınım gece çalışmaya 65 yasindayim emekliyim SSK istemiyorum Bursa meskende oturuyorum

  2. Adanada saat aksam 9 dan gece 3 vaya 4 de kadar motorumla yapabilecegim is ariyorum sigorta istemiyorum.

  3. antalya düdende oturuyırum akşam 8 gece 3 arasında iş arıyorum sigorta istemiyorum ayna zamanda oto tamircisiyim