Giresun Keşap SYDV Personel Alımı 2016

Giresun Keşap SYDV Personel Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Giresun’un Keşap ilçesinde bulunan Giresun Valiliği’ne bağlı olan Keşap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacağı belirtilmiştir. Aranan şartlarda ise; Microsoft Office yazılımlarına hakim olmak, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak gibi belli başlı koşullar yer almaktadır. Bu ilan için son başvuru tarihi ise 15 Kasım 2016 tarihi olarak belirtilmiştir.

giresun-kesap-sydv-personel-alimi

BAŞVURU ŞARTLARI

– Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Powerpoint, Adobe Photoshop gibi yazılımlara hakim olmak.

– En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Sponsor Reklam

– İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Maliye, Muhasebe, İşletme, Kamu Yönetimi bölümlerinin birinden mezun olmak.

– İlana başvuracak adayın vakfın bulunduğu il sınırlarında ikamet etmesi gerekmektedir.

– Adayın seyahat yapmaya herhangi bir engelinin bulunmaması ve akıl hastalığı, vücut sağlığı ile özrü bulunmamak gibi seyahat etmeye müsait olmayan durumlarının olmaması da koşullar arasında yer almaktadır.

– Bunun yanı sıra ilana başvuracak adayların KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları da gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Milli Savunma Bakanlığı 14 İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Milli Savunma Bakanlığı İş İlanları 2017 ve Milli Savunma Bakanlığı Personel ve Memur Alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın