Günsayıl İnşaat Yurtdışı İş İlanları Personel Alımı İlanı

Günsayıl İnşaat Ankara – Ürdün Eleman Alımı Başvurusu 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ankara merkezli faaliyet gösteren inşaat firması hem ülkemizde hem de yurt dışında faaliyet göstermektedir. Özellikle de Ürdün ülkesi içinde devam eden inşaat projeleri için yurt dışına inşaat personeli göstermektedir. Eğer kariyerinize ülkemizde değil de Yurtdışında devam etmek istiyorsanız açık pozisyonların size uyması durumunda iş başvurusunda bulunabilirsiniz.İnşaat firması Sulama,Otoyol,Tünel gibi alanlarda faaliyet gösterdiğinden ülkelerin ihtiyacı olan projelere imza atmaktadır. Bugüne kadar onlarca inşaat projesi yapmış olan firmada çalışmak ve yurt dışına gitmek isteyenler Firma ile iletişim sağlamalı bu durumda kendisine uygun pozisyonda ülke dışına gitmelidir.

Günsayıl İnşaat Kariyer

Günsayıl İnşaat elbette sadece yurt dışı için değil Ankara’da da personel ve ofiste görevlendirmek üzere eleman alımı yapmaktadır.

Yani Ankara’da ikamet ediyorsanız ve İnşaat firmalarında çalışmak istiyorsanız açık iş ilanları aracılığı ile kendinize bir kadro bulabilirsiniz. Alt kısımda şuan için hangi pozisyonlarda alımlar var aktaracağız. Bu kadrolara göz atmalısınız. Bazı kadrolar Ürdün için bazıları da Ankara için geçerlidir.

Sponsor Reklam

Günsayıl İnşaat Açık Pozisyonlar

Teknik Ofis Mühendisi
Şantiye Şefi
İnsan Kaynakları Elemanı
Muhasebe Elemanı
Topoğraf
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
İnşaat Mühendisi

Şuan için alım yapılan kadrolar bu şekilde verilmiştir. Ürdün’de devam eden Doğal Gaz Boru Hattı döşeme işlemlerinde görev alacak olan personellerden birisi de siz olabilirsiniz. Daha iyi şartlarda İnşaat projelerinde görev almak isteyenler alt kısımda yer alan Günsayıl İnşaatın ilanlarına bakabilir. Kırmızı bağlantıdan yardım alabilirsiniz.

Günsayıl İnşaat İş İlanları İçin:

http://www.kariyer.net/gunsayil-insaat-is-ilanlari-c3046-p22479/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Günsayıl İnşaat Yurtdışı İş İlanları Personel Alımı İlanı (15 Yorum)

  1. selam ben remzi fındık inşaat formeniyim boya su tesisat sıva ayrıca asfalt yol kanalizyon işleri yaparı ekibimde var yurt dışı tecrübemde var orta derece aarapçam var çalıştığım firmalar 1.arabistan isa bin ladin 2.nesma muhammet abdul vahaz ibrahim muhammet aziz 3.tav inşaat

  2. Merhaba 12 yıllık paletli eskavatör operatörüyüm yurtdışında çalışmak istiyorum değerlendirirseniz memnun kalırım