Havsa Evde Ek İş İlanları

Havsa Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Firmalar

İşten arta kalan zamanınızı değerlendirmek için ek iş yapma yolunu tercih edebilirsiniz. Bu yolu sadece işten arta kalan zamanında bütçesine ek gelir elde etmek isteyenler değil, ayrıca öğrenciler ve ev hanımları da kullanabilirler. Edirne’nin Havsa ilçesinde oturan ve burada ne gibi ek iş imkanları olduğunu öğrenmek isteyenler yazımızı dikkatli bir şekilde okumaları gerekiyor.

Bulunduğunuz ilçe olan Havsa Ek iş arıyorsanız kalem montajı işini yapabilirsiniz. Bu işi yapmak sizin için çok kolay olacaktır. Parçalar halinde verilen bir kalemi teker teker montajını yapmanız yeterli olacaktır. Ve bunun için belirli bir ücret alacaksınız. Kalem montajı işini evlere veren firmalar genellikle sorunsuz çalışan parça başına anlaşma yapmaktadır. Parçalar incelendikten sonra ödeme yapılmaktadır.

Kına paketleme işi yaparak Edirne Havsa’da aile bütçenize destek verebilirsiniz. Size verilen kınayı, küçük paketlere gramajına dikkat ederek yerleştirmeniz istenecektir. Dikkat etmeniz gereken gramajının fazla olmaması ve ağızlarının gerektiği şekilde kapatılmasıdır. Çünkü firma en çok bu detaylara dikkat etmektedir. Siz de bu işi yaparak aile bütçenize az da olsun destek verebilirsiniz. Gerekli ve planlı bir şekilde vaktinizi ayırırsanız aylık 1000 TL üzerinde kazanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Edirne’nin Havsa ilçesine yapılacak ek iş imkanlarının sayısı giderek artmaktadır. Yukarıda gördükleriniz bunlardan sadece birkaç tanesidir. Aynı zamanda mandal paketleme, mandal birleştirme, el işi işleri gibi çok sayıda evlere iş veren firmalar vardır. İhtiyaç duyulduğu taktirde ise firmaların sizlerle irtibata geçmesi için yazımızın altına yorum bırakmanız yeterli olacaktır.

Edirne Havsa Ek İş Veren Firmalar İletişim

Edirne’nin Havsa bölgesinde yaşıyor ve evde ek iş yapmak istiyorsanız öncelikli olarak çevrenizde küçük çaplı bir araştırma yaparak o bölgede evlere ek iş veren firmaların ya da bireysel işletmelerin olup olmadığınız araştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra ise bu yazımıza Ad Soyad, Bulunduğunuz Yer, E-Mail Adresi gibi detaylarınızı belirterek ihtiyaç halinde iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lüleburgaz Evde Ek İş İlanları Eve İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Lüleburgaz Evde Kına Paketleme İşi, Lüleburgaz İş İlanları 2017 ve Lüleburgaz Priz ve Kalem Montajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Havsa Evde Ek İş İlanları (18 Yorum)

  1. Bizde iki kişiyiz havsa merkezde oturuyoruz her türlü paketleme işi yapabiliriz bize ulaşırsanız seviniriz

  2. evde 3 kişiyiz kına paketleme Mandal paketleme kalem montajı ve her türlü evde ek iş islerini yapabiliriz bize şu numaradan ulaşabilirsiniz adres havsa Osmanlı köyü bize ulasirsaniz sevinirim….

  3. Acil evde ek ise ihtiyacim var kizimi okutuyorum paraya ihtiyacım var edirne havsa ilcesindeyim

  4. merhaba uzunköprüde oturuyorum 4 kişilik ekip oluşturup evde her türlü işi yapabiliriz, ulaşmanızı bekliyoruz.