Irak İş İlanları 2016 İşçi Alımı Yapan Firmalar

Irak’a İşçi Arayan Firmalar

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde yurt dışında geçici ya da kalıcı olarak çalışmak isteyen bir çok insanın bulunduğu bilmektedir. Bu insanların kimisi temelli yurt dışında bir ülkeye yerleşerek orada çalışıp yaşamını devam ettirmek isterken bir kısmı ise yalnızca yurt dışına iş için gitmek istemektedir. Irak gibi orta doğu ülkelerine genellikle mühendislerin, inşaat işçilerinin, iş makinesi operatörlerinin ve şoförlerin yoğun olarak geçici olarak çalışmaya gittiği bilinmektedir. Dolayısıyla bu durum hakkında zaman zaman çeşitli inşaat firmalarının güncel iş ilanları yayınlanmaktadır.

IRAK-ISCI-ALIMI-2016

Irak inşaat işçisi alımı 2016 hakkında daha fazla detay vermek gerekirse, işçiler genel olarak uzun dönem ya da kısa dönem inşaat projeleri için aracı firmalar ile Irak’a gitmektedir. Irak ya da civar ülkelerde işlerini tamamlayan işçilerin bir kısmı ülkesine yeni işler için geri dönse de bazı kısmı ise orada olan mevcut işlerde devam etmek için geçici olarak kalmaya devam etmektedir. Bu durum verilen maaşa ve elde edilen kazanca göre hem işçiler hem de mühendisler arasında da değişiklik göstermektedir.

Sponsor Reklam

Özellikle Irak’ın kuzey bölgesi olan Kuzey Irak’da büyük Türk inşaat firmalarının faaliyet gösterdikleri bilinmektedir. Bu büyük firmalar ise çoğu zaman Irak iş ilanları 2016 kapsamında Türkiye’den aradığı işçileri bulup götürmektedir. Bunun için ise güncel alım yapan çeşitli inşaat firmalarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Böylelikle başvuru yaptığınız pozisyon için inşaat firmaları tarafından değerlendirmeye alınma şansını yakalayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra özellikle günümüzde, çok sayıda inşaat firması ilanlarını kariyer siteleri üzerinden de yayınlanmaktadır. Dolayısıyla büyük inşaat firmalarının inşaat sektörü ile alakalı iş ilanlarının kariyer sitelerinden de görmeniz mümkündür. Ayrıca özgün yani kendiniz tarafından hazırlanmış olan öz geçmişlerin iş başvurularında daha fazla avantajlı olduğu ise bilinen bir gerçektedir. Böylelikle Kuzey Irak İş İmkanları hakkında daha fazla detaylı sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Kadrolu ve Sözleşmeli 2371 Personel Alımı başlıklı makalemizde 2016 Yılında Şoför Alımı Yapan Devlet Kurumları, Adalet Bakanlığı Kadrolu Şoför Alımı ve Adalet Bakanlığı Kaloriferci Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Irak İş İlanları 2016 İşçi Alımı Yapan Firmalar (14 Yorum)

  1. merhaba öncelikle Ben Iraklı Türkmen
    çok firmada çalıştım biz bir grup hepimiz Türkmen iraklı olarak çalışmak istiyoruz işçi Kampta çalıştık bi türk şirketlerde