İşkur Ev Hanımlarına Evde Ek İş İlanları 2018

Son dönemlerde bir çok ev hanımı evden ek iş yapma isteğini gerek sosyal medyada gerek ise internet camiasındaki ek iş sitelerinde sık sık dile getirmektedir. Çünkü ev hanımlarının bir kısmı eşlerinin istememesinden dolayı, bir kısmı da küçük çocuklarına bakmaktan dolayı dışarıda çalışma şansına sahip değildir.

Ancak gelir düzeyi düşük olan ve çalışamayan aile bireyleri hem ev ekonomisini kalkındırmak hem de kimseye yük olmamak adına evde ek iş yapmaya özen göstermektedirler. Tam da bu esnada insanlar İŞKUR evlere iş imkanı sağlamakta mıdır? sorusunun yanıtını da merak etmektedirler.

İŞKUR tarafından sunulan iş imkanlarını Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sayfasından takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizlere gerek İŞKUR aracılığıyla gerek ise bireysel olarak yapabileceğiniz ek işlerden bahsetmek isteriz. Günümüzde evlere sağlanan pek çok ek iş imkanı bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

Ancak artık internet çağında yaşadığımız için çok sayıda internet işi bulunmaktadır. İnternet üzerinden bazı işler yaparak kısa sürede para kazanmanızın önü açık. Özellikle evde oturduğunuz yerden gerek makale yazarak gerek ise internet sitelerinde editörlük yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bazı fabrikalar ya da konfeksiyonlar da evlere ek iş vermektedir. Konfeksiyonlar tarafından genellikle dikiş ve nakış ileri ev hanımlarına gönderilmektedir. Abiyelerin üzerine boncuk dikimi, küçük ve ince dikiş detayları gibi çok sayıda ek işten bahsetmek mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2018 başlıklı makalemizde İzmir Fabrikadan Evlere İş İmkanı İletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İşkur Ev Hanımlarına Evde Ek İş İlanları 2018 (89 Yorum)

  1. İzmir’de ikamet ediyorum 26 yaşında evliyim annemle bu işi yapmak istiyorum sürekli ve düzenli çalışma taraftarıyım yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Adana Seyhan da oturuyorum.Evde yapılacak her türlü işi yapabilirim.Paketleme süsleme vb.Acil işe ihtiyacım var.Lütfen dönüş yapın lütfen

1 7 8 9