İsrail İnşaat İşçi Alımı İş İlanları

İsrail’de Çalışmak ve İş İmkanları

Bir başka Orta Doğu ülkesi olan İsrail, gerek yüksek teknoloji üretimi gerek ise yüksek ihracat hacmine sahip olması nedeni ile ekonomisi büyük ülkeler arasında yer almaktadır. Yakın zamanda Türkiye’den İsrail’e yatırım yapan firmaların çokluğunun gittikçe arttığı gözlemlenmektedir. Özellikle Türkiye – İsrail arasındaki ihracat planlamasının artması da yatırımcıları İsrail’e yönlendiren bir başka neden olarak görülüyor.

Orta Doğu’nun güçlü ekonomileri arasında yer almakta olan İsrail’e yakın zamanda kısa adıyla TİM olarak bilinen Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından ülkenin başkenti olan Tel Aviv’e Türk iş adamlarının gitmesi ve yatırım yapması ise iki ülke arasındaki ticaretin gelişmesinde önemli rol oynadı. Bu tür olumlu gelişmeler ise Türk inşaat firmalarının da İsrail’de çeşitli projelerde bulunmasına yol açmaktadır.

Sponsor Reklam

Özellikle gayrimenkul sektörlerine yatırım için Türk yatırımcıların teşvik edildiği görülmektedir. Ayrıca İsrail’in Akdeniz’e kıyısının olması da iki ülke arasında iş ve ticaret açısından önemli kilit bir rol oynamaktadır.

Son yıllarda Türk inşaat firmalarının İsrail’de önemli işler yaptığı sık sık konuşulmaktadır. Özellikle Yılmazlar İnşaat İsrail İşçi Alımı 2017, gibi büyük inşaat firmaları İsrail’de adından söz ettiren Türk yatırımcı firmaları arasında yer almaktadır.

Ayrıca İsrail’e dönemsel ya da kalıcı olarak giden çeşitli meslek erbabı işçilerin de olduğu biliniyor. İsrail’e işçi olarak gitmek ve özellikle inşaat gibi sektörlerde çalışmak için bu yazımıza Ad Soyad, Bulunduğunuz Yer, Mesleğiniz, E-Mail Adresi gibi detaylarınızı belirtip İsrail’de iş veren firmalara iş yapma talebinizi iletme şansı bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yemen İşçi Alımı İş İlanları başlıklı makalemizde Yemen'de Çalışma Saatleri, Yemen'e İşçi Olarak Gitmek ve Yemen'nin Başkenti Neresidir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İsrail İnşaat İşçi Alımı İş İlanları (104 Yorum)

  1. Inşaat teknikeriyim sahada altyapi ve ustyapida 10 yıllık tecrubem var israilde ve yurtdisinda çalışmak istiyorum

1 9 10 11