İzmir 2015 Evde Ek İş İlanları

İzmir 2015 Evde Ek İş Veren Firmalar ve İş İmkanları

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eğer sizde evde para kazanmak istiyorsanız bu bahsettiğimiz işler sayesinde güzel paralar kazanabilirsiniz. Evinizin ihtiyaçlarını gidermek istiyorsanız ve çocuklarınızın okul masraflarını ya da mutfak masraflarınızı bu işler sayesinde kazanabilirsiniz. Evde Ek İş Veren bir çok firma vardır.Ülkemizin en büyük en kalabalık illerinden birisi olan İzmir de ek iş imkanları oldukça fazladır. Hanımlar son zamanlarda bu işleri yaparak oldukça iyi paralar kazanabilmektedir. Sizde bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız el becerinizin olması gerekmektedir. Evde Ek İş İlanları 2015 yılında hemen hemen tüm sektörlerde yer almaktadır. Şimdi sizlere biraz ayrıntılı bilgi vermek istiyoruz.

İzmir 2015 Evde Ek İş İlanları

1-Boncuk İşi Yaparak Para Kazanın: Evet hanımlar eğer sizinde boncuk gibi işlere eliniz yatkınsa ve bu işi severek yapacaksanız bu işten para kazanabilirsiniz. Sizin tek yapmanız gereken firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlamaktır.  Peki bu işi kimler veriyor diye soracak olursanız bu konu da da sizleri aydınlatalım.Evde Boncuk İşi yaparak para kazanın. Bazı giyim firmaları ya da büyük tuhafiye dükkanları sizlere bir takım bayan giyisi ya da aksesuar vererek bunların süslenmesini istemektedir. Boncuk takarak süsleme yaparak sizde para kazanabilirsiniz. Çeşitli kadın giyim ürünler,gelinlik,takı,abiye kıyafet ya da nişan elbisesi süsleme işlerini yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

2-Düğün-Nişan-Kına Davetiye Katlama İşi: Bu işi yaparak da para kazanabilirsiniz. İnsanlar özel günlerini eşlerine dostlarına haber etmek için davetiye bastırmaktadır. Bazı matbaalarda bu davetiyeleri ev hanımlarına vermektedir. Ev hanımları da davetiye katlayarak para kazanabilmektedir. Ayırca bu işi Üniversite Öğrencileri de yapmaktadır. Eğer para kazanmak istiyorsanız komşularınızla ya da arkadaşlarınızla bu işi hızlı bir şekilde yaparak yapabilirsiniz. İzmir Evde Davetiye Katlama İşi 2015 yılında gerçekten çok seviliyor ve çok fazla talep görmektedir. Sizde yapabilirsiniz.

Firmaların sizinle iletişime geçebilmesi için:

Adınızı-Soyadınızı-Mail Adresinizi ve İkamet Ettiğiniz Bölgeyi En Alt Kısımda bulunan yorum kısmına yazarak sizde bu işi alma fırsatı yakalayın.

 

 

Bir önceki yazımız olan Ankara Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Ankara Evde Davetiye İşi 2015, Ankara Evde İş İmkanları 2015 ve Ankara Evde İş Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İzmir 2015 Evde Ek İş İlanları (526 Yorum)

  1. İzmir bornovadaylm daha öncede yaptlm evde isler davetiye katlama kutu katlama Köln paketleme islerini için dönüş yaparsanız sevinirim

1 50 51 52