İzmir Bornova Evde Ek İş İlanları Bornova’da Evlere İş Veren Firmalar

İzmir Bornova Ek İş İlanları 2016 İş Veren Yerler

Merhaba Sayın Okurlarımız. İşsizlik ya da yeteri kadar para kazanamamak günümüzdeki bir çok kişinin sorunu haline gelmiş durumda. Bunun yanı sıra biriken borçlar, temel ihtiyaçların karşılanabilmesi için harcanan paralar, diğer masraflar insanları zora sokuyor. Giderek pahalanan dünya da gelir seviyelerinin yeteri düzeye çıkamaması hayatı daha da zorlaştırıyor. Nüfusun artması, teknolojinin gelişip belki de onlarca kişinin yapabileceği işi tek bir makinenin yapabiliyor olması iş imkanlarını da azaltıyor. Ancak kişilerin kötü ekonomik durumlarını daha iyi yönde geliştirebilmek adına yapabilecekleri bazı ek işler bulunuyor. Şunu belirtmekte de fayda var ki, bu yazımızda sizlere İzmir Bornova’ da evde yapabileceğiniz ek işlerden bahsedeceğiz. Yani adı üzerinde anlatacaklarımız ek işler üzerine kuruludur, geçinebilmek için kendi sürekli işinize sahip olmanız gerekmektedir. Yapacağınız ek işlerde tecrübe kazanıp, işinizi büyüterek belki de bunlardan birini asıl işiniz haline dönüştürmeyi başarabilirsiniz. Elbette bu tüm işler geçerli değildir.

BORNOVA-EVDE-EK-IS-ILANLARI

İZMİR BORNOVA EVDE İŞ İMKANI

Bir çok işletme bazı ufak işleri için sürekli çalışan tutmak istemediğinden, evde yapılabilecek işleri şahıslara vermektedirler. Bornova’ da yaşıyorsanız, İzmir Bornova evde ek iş ilanları diye arattığınızda bu işleri veren işletmelere ulaşabilmeniz mümkün. Gelin şimdi bu ilanların neler olduğundan, evde ek iş olarak yapabileceğiniz işlerin bir kaç tanesinden bahsedelim.

Genellikle hediyelik eşya satan yerler gibi çeşitli süslere ihtiyaç duyan yerler, süs ihtiyaçlarını şahıslardan karşılarlar. İlanlarına başvuran kişilere istedikleri kurdelenin fotoğrafını gönderip ya da tarifini yapıp bu kurdelelerden belirli bir adette yapmanız isterler. Malzemeleri bulmak için de endişelenmenize gerek yok, size siparişi veren işletme malzemelerinizi temin edecektir. Kurdeleleri yapmak oldukça kolay ve zevkli olduğu gibi getirisi de yapılan işe göre oldukça iyidir.

Sponsor Reklam

İZMİR BORNOVA EVDE YAPILACAK İŞLER

El becerileri yüksek, genelde bayanların tercih ettiği takı yapma işinden de oldukça iyi para kazanabilirsiniz. Takı dükkanı sahipleri, hediyelik eşya sahipleri sattıkları takıları kişilere yaptırmayı tercih edebilmektedirler. Biraz pratik ve sabırla kolayca yapabileceğiniz takıları aynı zamanda kendiniz de pazarlayarak başkalarına satma sahipsiniz. Ürünlerini ve reklamınızı iyi yaparsanız, bu ek işi asıl işiniz haline de getirebilir, tatmin edici miktarda para kazanabilirsiniz.

İzmir Davetiye Katlama İşi

Özellikle yaz aylarına doğru, düğün sezonlarının açılmasıyla birlikte davetiye basan yerler veya düğün salonları müşterilerinden katlama talebi geldiği takdirde evlere davetiye katlama işi verebilmekteler. İlk başta biraz zorlanabileceğiniz ama bir kaç davetiye katladıktan sonra hızlanıp, pratikleşebileceğiniz bu işte de evinize ek kazanç sağlayabilme imkanına sahipsiniz.

Yukarıda anlattığımız üç tane ek iş imkanız İzmir Bornova evde ek iş ilanlarında oldukça popülerdir. Bahsettiğimiz işlerden yapmak istediğinizi seçip, buna göre o işi veren yerlerle görüşerek sizler de evinizden ek iş yapmaya ve kazancınızı arttırmaya başlayabilirsiniz.

BORNOVA EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM

İzmir’in Bornova ilçesinde ikamet ediyor ve evde ek iş yapmak istiyor iseniz öncelikle Bornova ve civar semtlerde ya da ilçelerde evlere ek iş veren yerlerin varlığı hakkında bir araştırma yapmanız sizler için iyi olacaktır. Bunun yanı sıra bu yazımızın altın Ad Soyad – Mail Adresi – Bulunduğunuz İlçe ve Semt gibi detayları yorum olarak yazarak Bornova’da iş veren firmalara ek iş yapma isteğinizi iletebilirsiniz. Ev adresi ve cep telefonu gibi kişisel özel bilgilerinizi yazmamaya özen gösteriniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Temizlik İşi Yapmak Evlere Temizlikçi Arayanlar başlıklı makalemizde Evde Temizlik İşi İlanları 2016, Evlere Gündelikçi Arayanlar ve Evlere Temizliğe Gidilir Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İzmir Bornova Evde Ek İş İlanları Bornova’da Evlere İş Veren Firmalar (818 Yorum)

  1. Merhabalar, bornova yesilovadan yazmaktayım.Evde iş yapmak ıstiyorum. Titiz,seri ve sorumluluk sahibiyim. Işe ihtiyacım vardır. Evde bikac kişi çalışabiliriz. Dönüşlerinizi beklemekteyim.

1 78 79 80