İzmir Buca Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar

İzmir Buca Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en kalabalık illerinden birisi olan İzmir’e bağlı Buca İlçesinde yaşıyorsanız sizlere ev hanımlarının ve üniversite öğrencilerinin kolaylıkla yapabileceği ve para kazanabileceği ek iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Artık ülkemizde iş bulmanın çok zor olduğu şu günlerde sizlerde aileniz için ve bütçeniz için para kazanmak istiyorsanız evde yapabileceğiniz iş imkanları bulunmaktadır. Buca’da Evde Ne İş Yapabilirim diye merak ediyorsanız bu konuda bilgi verelim .

İzmir Buca Ev Hanımlarına EK iŞ 2015

Nüfusun çok kalabalık olduğu İzmir’in Buca İlçesinde yaşayan bayanlar için evde yapabilecekleri işlerin başında evde kurabiye işi gelmektedir. Evde Kurabiye ve Pasta yaparak bunları pastanalere satabilir para kazanabilirsiniz. Eğer el lezzetinize güveniyorsanız ve bu işte daha önce tecrübeniz varsa size yakın pastaneler ile iletişim kurup anlaşabilirsiniz. Dilerseniz de bireysel olarak satış yapabilir para kazanabilirsiniz. Evde yapılabilecek işler gerçekten çok geniş bir yelpaze çerçevesinde oluşmaktadır. Evde yapabileceğiniz işler sizin el beceriniz ile de doğru orantılıdır. Yani sizin beceriniz hangi yönde ise bu yönde iş yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Evde yapabileceğiniz Takı ve Boncuk İşi sayesinde de para kazanabilmeniz mümkündür. Bu takı malzemelerini toptancılardan ucuza alabilir ve bu malzemeleri bir araya getirerek farklı ürünler ortaya çıkartıp bunların satışını hem sıcak satış yapabilir hem de internet üzerinden satış yaparak para kazanabilirsiniz. Gerçekten aklını kullanabilen insanlar internet üzerinden sanal mağaza açmakta ve ürünlerini burada satabilmektedir. Ama internet üzerinden değil de kişisel olarak direkt satmak isteyenler firmalar ile ve bu ürünlerden satın almak isteyen mağazalar ile iletişim kurmaları gerekmektedir.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız.

Bir önceki yazımız olan Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı İş Olanakları başlıklı makalemizde Ev Hanımları KEDV ile Para Kazanmak, İstanbul KEDV İş Yapmak ve Kadın Emeği Vakfı Para Kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İzmir Buca Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar (330 Yorum)

1 31 32 33