İzmir Büyükşehir Belediyesi İşçi Personel Alımı 2018

Belediyeler çeşitli koşullara bağlı olarak her yıl personel, memur ve işçi alımları yapmaktadır. Sizlerin de bildiği üzere büyük şehir belediyelerinin eleman ihtiyacı diğer il belediyelerine göre daha fazla olmaktadır. Bunun temel sebebi ise büyük illerin nüfusunun fazla olmasıdır. İzmir de 5 milyonluk nüfusu ile Türkiye’nin en büyük üçüncü ili olarak bilinmektedir. Dolayısıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin personel ihtiyacı 2018 yılında da oldukça fazladır demek kesinlikle doğru olacaktır.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI 2018

Aynı zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde zaman zaman görevlendirilmek üzere mevsimlik işçi alımı da yapılmaktadır. Mevsimlik işçiler genellikle park ve bahçelerden sorumlu kişiler, yeni projelerde görev alan geçici işçilerdir. Her belediyede olduğu gibi İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne memur alımları ise KPSS sınavları ile yapılmaktadır. Belediye kadro açsa dahi KPSS şartı aranmaktadır. Dolayısıyla KPSS sınavından gerekli puanı alıp açılacak kadroya uygun başvuru kriterlerini karşıladığınız taktirde belediyelerde çalışma imkanınız olabiliyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan belediyeler arasında; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bornova, Konak, Kemalpaşa, Bergama, Beydağ, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karaburun, Kınık, Kiraz, Menderes, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla belediyeleri vardır. Ayrıca bazı ilçelerin kendi içlerinde merkeze bağlı olan belediyeleri de mevcuttur.

Yılın çeşitli dönemlerinde bu belediyelere ihtiyaçlar doğrultusunda personel, memur ve işçi alımları yapılmaktadır. Bunları gerek belediyelerin duyurularından gerek ise İŞKUR iş ilanları sayfalarından takip edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI 2018

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne işçi alımı genellikle hizmet kadrolarında daha çok temizlik işleri, park bahçe sorumlusu, elektrik işlerinden anlayan teknisyenler, şoför, zabıta, kalifiyeli personel gibi alanlarda yapılmaktadır. Belediye tarafından iş ilanı yayınlandığı zaman başvuru koşullarını detaylı bir şekilde okuduğunuz taktirde şartları tam olarak karşılıyorsanız iş başvurusu yaparak iş bulma şansınızı arttırabilirsiniz.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞ İLANLARI

İzmir Motorlu Kurye İş İlanları

İzmir Narlıdere Evde Ek İş

İzmir Bornova Evde Ek İş İlanları

İlanlar sürekli güncellenecektir. Dolayısıyla son güncel ilanları takipte kalabilmek için bu yazıyı sık kullanılanlar ya da favori yer işaretleri listelerinize ekleyebilirsiniz. Belediyelere alım yapılan pozisyonlar; işçi, avukat, yazılım mühendisi, şoför, mühendis gibi alanlarda daha da yoğunluklu olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Atatürk Havalimanı Eleman Personel Alımı 2018 İş İlanları başlıklı makalemizde Atatürk Havalimanı İş Başvurusu, Atatürk Havalimanı İşçi Alımı 2018 ve TAV Atatürk Havalimanı İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İzmir Büyükşehir Belediyesi İşçi Personel Alımı 2018 (35 Yorum)

  1. merhaba izmir cıglide oturuyorum Park bahçe temizlik işinde çalışmak istiyorum belediye bünyesinde