İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin nüfus bakımından üçüncü büyük şehri olan ve yaklaşık 5 milyon nüfusa sahip olan İzmir iline bağlı olan çeşitli belediyelerin personel alımı yaptığı son zamanlarda sık sık gündeme gelmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çok sayıda personelin istihdam edildiği bilinmektedir. Son dönemlerde belediyeler personel alımlarında dikkat edilen bir çok kriter vardır.

IZMIR-BUYUKSEHIR-BELEDIYESI-PERSONEL-ALIMI-2016

Bunların en başında ise eğitim durumu gelmektedir. Belediyelerde oturmuş bir personel şeması düzeni olduğundan dolayı aynı pozisyonlar için personel alımları çok sık gerçekleşmemektedir. Fakat üniversite mezunları için mesleklerine yönelik personel alımları zaman zaman gerçekleşmektedir ve bunların duyurusu ise İzmir Büyükşehir Belediyesi iş ilanları 2016 aracılığı ile yapılmaktadır.

Sponsor Reklam

İzmir Belediyesi İşçi Alımı 2016 gibi detaylar hakkında bilgi vermek gerekir ise genellikle belediyeler işçi alımı kapsamında temizlik hizmetlisi görevlisi, beden işçisi, şoför, güvenlik görevlisi, tekniker gibi personel alımları yapılmaktadır. Tabi bu alımlar için de bazı kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer mesleki bir alanda işçi olarak çalışacaksanız bunun ile ilgili belgeler, sertifikalar gibi evraklar ise İzmir Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu esnasında istenebilmektedir.

Belediyelerin güncel iş ilanlarını takip etmek için sitemizdeki güncel haberleri takip edebilirsiniz. Bunun ile birlikte facebook sayfamızı beğenerek daha fazla güncel ilana ulaşabilirsiniz. Ayrıca belediyelere her yıl zabıta, güvenlik görevlisi, temizlik hizmetleri, işçi ve memur alımlarının çeşitli zaman aralıklarında yapıldığı bilinmektedir. Bunun için ise anlık gelişmeleri sürekli takip etmek her zaman daha avantajlı bir yoldur.

Bir önceki yazımız olan Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Ordu Belediyesi İş Başvurusu, Ordu Belediyesi İş İlanları ve Ordu Belediyesi İşçi Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 (11 Yorum)

  1. Elektrik ve elektronik ev aletleri mezunuyum izmir büyükşehir belediyesinde iş arıyorum