İzmir Evde Ek İş İlanları 2016 Evlere İş Veren Firmalar

İzmir Evde Ek İş İlanları 2016 Evlere İş Veren Firmalar İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Günümüzde gerek işsizlik oranının yüksek olması sebebiyle gerek ise ev hanımlarının artık boş vakitlerinde evde ek iş yapmak isteyerek ailelerine katkıda bulunması gibi sebepler nedeniyle evde ek iş ilanlarına olan ilgi gittikçe artmaya başlamıştır. Dolayısıyla son zamanlarda evde ek iş yaparak ek gelir elde edenlerin sayısı gittikçe artmaya başlamıştır. Artık firmalarda kendilerinin yetişemediği durumlarda evlere iş vererek ev bütçelerine de katkıda bulunuyorlar. İzmir’de evde ek iş ilanları 2016 hakkında detaylı bahsedecek olursak; evde kına paketleme işi, evde boncuk işi, evde davetiye katlama işi, evde sabun paketleme işi gibi belli başlı işler evde yapılan başlıca ek işler arasında yer almaktadır.

IZMIR-EVDE-EK-IS-ILANLARI-2016

Ayrıca sadece şehir bazında bakmazsızın evde makale yazarak da ek gelir elde etmeniz mümkündür. İnternette yapacağınız küçük bir araştırma sonucunda makale yazma karşılığında ek gelir elde edebileceğiniz kaynaklar bulmanız mümkündür. Yazdığınız makalelerin konusu ise işveren tarafından sizlere bildiriliyor. Verilen makaleleri istenilen süre içerisinde yazdığınız taktirde anlaştığınız ücret doğrultusunda para kazanmanız mümkündür.

Makale yazma işinde en önemli kısım ise yazacağınız makalenin kelime sayısıdır. Yazılan kelime sayısına göre ücretlendirme de değişmektedir. Örnek vermek gerekir ise; 100 – 150 kelime arasında bir makaleye ortalama 1 ila 1.5 TL arasında ücret ödenmektedir. Aynı şekilde kelime sayısı arttıkça makale başına verilen ücret de o derecede artmaktadır. Fakat makale işinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise özgünlüktür. Yazacağınız makalelerin hepsi kopyala – yapıştır olmaksızın size ait olmak zorundadır.

Sponsor Reklam

Evde yemek yaparak ek gelir elde etme trendi de son zamanlarda dikkat çeken evde ek işler arasında yer alıyor. İşverenlerin sizden istediği yemekleri anlaştığınız ücret doğrultusunda yaparak işverene teslim ederek para kazanmanız mümkündür. İşveren de bu yemekleri sizden gelip evinizden alabilir fakat bu sizin yaptığınız anlaşmaya göre de değişiklik gösterebilir.

Bunun yanı sıra evlere boncuk işi veren firmaların sayısı da İzmir’de fazladır. Evde boncuk işi yapmak isteyenlerin, İzmir ilinde bu tarz firmalarla iletişime geçmek daha kolaydır. Ayrıca boncuk işinin yanı sıra abiye üzerine boncuk ve pul nakış yapma işleri gibi işler de İzmir’de popüler evde ek işler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu tarz işlere eli yatkın ve pratik olanların bu işleri elde etmesi daha kolay ve rahat olacaktır.

İzmir’in Eşrefpaşa, Konak gibi ilçelerinde boncuk işi ve abiye üzerine nakış yapma gibi işler veren firmaların ya da şahısların olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra İzmir’in Buca ilçesinde dantel işi verenlerin olduğu da bilinmektedir. Dolayısıyla bu tarz iş veren firmalar ya da şahıslar ile iletişime geçmek için yorum olarak AD SOYAD – İZMİR/İLÇE – MAİL ADRESİ gibi bilgilerinizi yazarak bu firmaların sizler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından açık ev adresi ve telefon numarası yazmamaya özen gösteriniz. Mail adresi ve bulunduğunuz ilçeyi yazmanız işverenlerin sizler ile irtibata geçmesini sağlamak için yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılı Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak Eve İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Davetiye Katlama İşi Konya 2016, Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır? ve Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İzmir Evde Ek İş İlanları 2016 Evlere İş Veren Firmalar (1.552 Yorum)

1 150 151 152