İzmir Gültepe Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Firmalar

İzmir Gültepe Evlere İş Veren Firmalar 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Son dönemlerde ev hanımları tarafından internet kullanımının artması ile birlikte internet üzerinden ek iş araştırma da yaygın bir iş bulma aktivitesi haline gelmiştir. Dolayısıyla günümüzde genellikle ek iş arayan ev hanımlarının ilk öncelik olarak internetteki iş ilanlarını araştırdığı bilinmektedir. Bu yazımızda sizlere İzmir Gültepe Evde Ek İş İlanları 2016 konusunda detaylı bilgiler aktaracağız. Öncelikle İzmir’in Gültepe semti hakkında kısa bilgi verelim. Gültepe, İstanbul’da da bir semt adı olduğu için İzmir’deki Gültepe ile İstanbul’daki Gültepe semtleri genellikle çok karıştırılmaktadır. İzmir ilinde bulunan Gültepe semti, Konak ilçesine bağlı olan kalabalık bir semttir. Konak, Eşrefpaşa gibi bölgelere yakın olduğu için evlere iş veren firmalar da çok sayıda bulunmaktadır.

IZMIR-GULTEPE-EK-IS-ILANLARI

İzmir Gültepe Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar da popüler olarak bilinmektedir. Genellikle İzmir Gültepe’de yaşayan insanlar evlere boncuk işi veren yerlere giderek yapacakları sayıda işi alıp evde yaptıktan sonra aldıkları yerlere gidip teslim etmektedirler. Ücret konusu ise yapılan işe göre değişiklik gösterebiliyor. Dolayısıyla işi almadan önce iş veren yer ile anlaşma yapmalısınız.

Bunun yanı sıra Eşrefpaşa ve Çankaya bölgelerinde ise abiye üzerine boncuk ve nakış işi veren firmaların ya da küçük işletmelerin olduğu da bilinmektedir. Çevrenizde küçük bir araştırma yaparak bu iş yerlerine ulaşmanız mümkündür. Genellikle abiye işi veren firmalar ya da işletmeler, işi size getirmektedir ve işin ardından teslimat için kendileri gelmektedir.

Sponsor Reklam

İzmir Gültepe Evde Ek İş Örgü İşi olarak da bilinen genellikle örgü işi de ek işler arasında tercih edilmektedir. Çoğu zaman bebekler için bir şeyler örmeniz sizlerden istenmektedir. Örgü işinden önce tabi ki sizlere yapmanız gereken ürünler ve ürün taslağı da verilmektedir. Fiyat konusuna gelecek olursak; yine fiyatı iş veren ile kendiniz aranızda belirliyorsunuz. Net bir fiyat söylemek zor çünkü her iş veren farklı ücret veriyor.

Ayrıca yine Gültepe’ye yakın bir ilçe olan İzmir’in Buca ilçesinde ise dantel işi veren yerlerin olduğu da biliniyor. Genellikle ev hanımlarının tercih ettiği dantel işleri, Buca ilçesindeki evlere iş veren firmalar tarafından alınabilir. Fakat son dönemde dantel işlerinin eskisi kadar popüler olmadığı bilinmektedir. Dolayısıyla evde boncuk işi, davetiye işi, kına paketleme işi gibi ek işler daha popülerdir.

İzmir Gültepe’de evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmek için AD SOYAD – BULUNDUĞUNUZ İLÇE – E-MAİL ADRESİ  şeklinde şablonu doldurarak yazı altında yorumda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir’in Gültepe semtinde ya da civar ilçelerde evlere iş veren firmalar da iş vermek için işçi bulmak konusunda iletişim bilgilerini paylaşarak iş vereceği insanlara ulaşabilir.

Bir önceki yazımız olan İzmir Evde Ek İş İlanları 2016 Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde İzmir Buca Evde İş İlanları 2016, İzmir Evlere Abiye İşi Veren Firmalar ve İzmir Evlere Boncuk İşi Veren Yerler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İzmir Gültepe Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Firmalar (77 Yorum)

  1. İzmir Buca yaylacılık mahallesinde oturuyorum 2 kişiyiz anne kız. Acil olarak evde ek gelire ihtiyacimiz var elimiz hızlı ve pratiktir temiz çalışırız. Songulp35@gmail.com mail adresinden ulaşabilirisiniz

  2. İzmir konakta oturuyorum.Paketleme işi arıyorum.evde işe ihtiyacım var.cocuk okutuyorum.dönüş yaparsanız sevinirim.

1 6 7 8