İzmir Hafta Sonu Eve Ek İş Veren Firmalar 2015

İzmir’de Hafta Sonu Evde Ek İş Yaparak Gelir Sağlamak

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin nüfusu en kalabalık illerinden birisi olan İzmir ve ilçelerinde yaşıyorsanız evde hafta sonları boş durmak yerine ek iş fırsatlarından yararlanabilir para kazanabilirsiniz. Malum geçim şartları ülkemizde oldukça zor ve hafta içi çalışılıp kazanılan para bir aile geçindirmeye zar zor yetiyor. Bu sebeple hafta sonunu boş geçirmek istemeyenler için kazançlı iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Bir çok insan bu işi yaparak para kazanmaya ve aile bütçesine katkıda bulunmaya başladı bile. Eğer boş durmayı sevmiyorsanız bir işe yarayıp geçimime katkıda bulunmak istiyorum diyorsanız hem bayanlara hem öğrencilere hem de emekli insanların yapabileceği işlerden bahsedelim sizlere.

İzmir Evde Ek İş Hafta Sonu

Evde Mandal Süsleme İşi: Ev hanımlarının ve öğrencilerin severek ve zevk alarak yaptığı işlerden birisidir. Daha önce bu iş hakkında detaylı bilgiler vermiştik ancak burada da özet geçmek istiyoruz. İnsanlar mandallara öyle güzel şekiller veriyor ki almamak elde değil. Eğer sizde bu tarz el emeği süslere ilgi duyuyorsanız yapıp satmak istiyorsanız kesinlikle önerebileceğimiz bir iştir. Evde yapacağınız mandal işi ile güzel paralar da kazanabilirsiniz. Mandallara farklı şekiller ekleyebilir farklı renklere boyayabilir desenlerini değiştirebilirsiniz. Yapılan mandalları kimler alır ? Bu konu üzerinde de durmak gerekiyor. Yine bu süs eşyalarını ev hanımları mutfaklarında tercih etmektedir. Perdelere süs olarak takıldığında harika bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Sponsor Reklam

Hafta Sonu Etiket İşi Yapabilirsiniz: Boş durmayı sevmeyenlerin yapacağı bir diğer işte etiketleme işidir. Firmalar ile iletişim sağladıktan sonra etiket işlerini hafta sonu evde kendiniz yapabilir hafta içi de istenilen yere teslim edebilirsiniz. Evde Etiket İşi yapmak kazancı güzel işler arasında yer almaktadır. Bu işi yapmak diğer işlere göre biraz daha zahmetli olabilmektedir. Çünkü dikkat isteyen bir iştir. Yani mandal işiyle kıyaslanacak olursa hangisi daha kolay bir iş diye soracaklara cevabımız elbette Mandal işidir. Çünkü hem eğlenceli hem de kolaydır. Etiket işinde ise firmayla bir anlaşma sağlarsanız kazancınız garanti ve daha fazla olacaktır.

Evde El İşi Yaparak Para Kazanmak: Ev hanımları hafta sonundan hazırlık yaparak hafta içi pazarlarda ürünlerinizi sergileyerek satışını yapabilirsiniz. İzmir ilimiz kalabalık olduğundan semt pazarları da oldukça fazladır. Bu yüzden eğer el beceriniz de varsa değerlendirmeniz gerekmektedir. Evde öreceğiniz bebek yelekleri,namazlık kenarları, lif ve sabun bezleri, örgü danteller yapabilir satış yapabilirsiniz. Bu işin maliyeti fazla yoktur ancak emek istediği için ve biraz da zaman istediğinden sizi yorabilir. Ancak diğer işlerden çok daha güzel ve fazla para kazanırsınız. Sonuçta bir emek veriyorsunuz ve bu emeğinizin karşılığında da ürüne bir fiyat biçiyorsunuz. Kesinlikle düşük fiyatlardan ürün satmayın.

Bir önceki yazımız olan Eve Ek İş Veren Firmalardan İş Almak İsteyenler başlıklı makalemizde Dışarıda Yapılacak Ek İşler Neler, Ek İş Veren Firmaların Telefonları ve Ev Hanımlarına Kimler Ek İş Verir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İzmir Hafta Sonu Eve Ek İş Veren Firmalar 2015 (125 Yorum)

1 11 12 13