Karayolları Genel Müdürlüğü Memur Alımı 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü İşçi Memur Alımı 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama doğrultusunda genel müdürlüğe bağlı olan bölge müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere daimi iş sözleşmesi ile çalıştırılmak için düz işçi pozisyonuna personel alımlarının gerçekleşeceği bildirilmiştir. İlanın 10 gün yayında kalacağı ve ilan için başvuruların 27 Nisan 2016 – 6 Mayıs 2016 tarihleri aralığında yapılabileceği duyurulmuştur.

KARAYOLLARI-GENEL-MUDURLUGU-MEMUR-ALIMI

Lise ve dengi okuldan mezun olmak koşulu ile Muş ili iş yerlerinde 1 ve Van ili iş yerlerinde 8 olmak üzere toplamda 9 engelli işçinin alınacağı belirtilmiştir. Başvuru yapmadan önce başvuru koşullarının detaylı bir şekilde okunması tavsiye edilmektedir.

BAŞVURU KOŞULLARI

1) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

2) 18 yaşını tamamlamış olmak,

Sponsor Reklam

3) Doğuştan ya da sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli derecelerde kaybetmesi nedeniyle toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılamada güçlükleri olan ve korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilerden tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde kırk olduğu sağlık kurulu raporu ile durumlarını belgelendirmek,

4) EKPSS sınavına girmiş olmak şartları aranır.

5) Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

6) Belirtilen İl ve İlçelerinde ikamet edenler müracaat edebilecektir.

7) Mülakat sınav tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

8) İşe alınanlar 79,20 TL. çıplak yevmiye ile işe başlatılacaktır.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Eti Maden İşletmeleri Bandırma İşçi Alımı, Eti Maden İşletmeleri İş İlanları 2016 ve Eti Maden İşletmeleri İşçi Maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın