Lüleburgaz Evde Ek İş İlanları Eve İş Veren Firmalar

Lüleburgaz Evde Ek İş İlanları 2017

Kırklareli ilinin en büyük ilçelerinden olan ve ülkemizin sınırında bulunan Lüleburgaz’da yaşayan insanlar ek iş bulma konusunda çok şanslılar. Çünkü bulundukları konum itibarı ile hem yurt içi hem de yurtdışı çalışan birçok firma olduğu için çok sayıda eleman ihtiyacını karşılayamıyor. Özellikle emek ve vakit isteyen küçük parçalı işleri evlere göndererek daha hızlı yapılmasını amaçlıyorlar. Bunun için ev hanımları, öğrenciler ve işten arta kalan zamanlarını değerlendirmek isteyen herkes kullanabiliyor.

Bu güzel ilçede evde yapabileceğiniz işler arasında kına paketleme işi bulunuyor. Kına üreten firma, ürünlerini gramajlar halinde piyasaya sürmek için öncelikle paketleme işine önem vermektedir. Kilolarca kınayı size veriyor ve bunları nasıl paketleyeceğiniz size gösteriliyor. İşin kaç gün içinde biteceği ve iş sonunda ne kadar kazanacağınız hakkında bilgi verirler. Yaklaşık aylık 1000 TL – 1500 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Bir başka Lüleburgaz ek iş imkanları arasında nikah şekeri paketleme işi bulunuyor. Burada yapılan şekerler hem Kırklareli’nin tüm ilçelerine hem de yakın illere gönderiliyor. Özellikle yaz dönemlerinde bu iş için çok sayıda eleman ihtiyacı doğuyor. Çünkü ülkemizde o aylarda düğün sayısında bir nevi patlama gerçekleşiyor. Sizde basitçe yapabileceğiniz bu işe ulaşmak istiyorsanız yazımızın altında bulunan yorum kısmına ulaşım bilgileriniz ile mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Lüleburgaz Evlere İş Veren Firmalar İletişim

Detaylarda adınız soyadınız, e-mail adresiniz ve bulunduğunuz yeri yazmanız yeterli olacaktır. Lüleburgaz’da ek iş veren firmalar gerektiği taktirde sizler ile irtibata geçecektir. Yukarıda saydığımız işler bu işler arasında öne çıkanlardır. Ayrıca tespih, mandal paketleme, tütün sarma , dantel ve boncuk dizme işleri de bulunuyor. Yapabileceğinizi düşündüğünüz bir iş ile aylık 500 TL ile 2000 TL arasında ek gelir elde etmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Kırklareli Vize Evde Ek İş İlanları Evlere İş Veren Yerler başlıklı makalemizde Kırklareli Vize Davetiye Katlama İşi 2017 ve Kırklareli Vize Ev Hanımlarına İş İmkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Lüleburgaz Evde Ek İş İlanları Eve İş Veren Firmalar (382 Yorum)

1 36 37 38