Milli Savunma Bakanlığı 14 İşçi Alımı 2016

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan duyuru doğrultusunda bakanlık bünyesinde Eskişehir ilinde istihdam edilmek üzere TMSY statüsünde aşçı, aşçı yardımcısı ve bulaşıkçı gibi pozisyonlar için 14 adet sürekli işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır.

milli-savunma-bakanligi-14-isci-alimi-2016

BAŞVURU KOŞULLARI

1. 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığına (ESKİŞEHİR) aşağıda belirtilen mesleklerde TMSY statüsünde aşağıda belirtilen miktar kadar kura ile daimi işçi alımı yapılacaktır.

2. İlan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik’in 6 (5) maddesi gereğince il düzeyinde verilmiş olup, ilana ESKİŞEHİR il ve ilçelerinde ikamet edenler başvuruda bulunabilecektir.

3. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Sponsor Reklam

4. Başvuru yapanlar arasından aday listelerinin belirlenmesi işlemi için 11 Kasım 2016 tarihinde saat 15.30’da 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığında (ESKİŞEHİR) noter kurası yapılacaktır. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecektir.

5. Noter kurası sonucu nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sınava tabii tutulacaktır. İlanen duyurulur.

En az eğitim seviyesi İlkokul, En fazla eğitim seviyesi Lise ve Dengi Okul olmak üzere aşçı alımı için; Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Aşçılık/Yiyecek İçecek Alanının Mutfak Bölümü Mezunu veya Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Aşçı Belgesi / Ustalık Belgesine sahip olmak ve aşçı yardımcısı alımı için ise; Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Aşçı Yardımcısı Belgesi / Kalfalık Belgesine sahip olmak gibi şartlar aranmaktadır.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan İçişleri Bakanlığı 100 Kaymakam Adayı Alımı 2016 başlıklı makalemizde İçişleri Bakanlığı İş İlanları 2017, İçişleri Bakanlığı Memur Alımı 2017 ve İçişleri Bakanlığı Memur Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Milli Savunma Bakanlığı 14 İşçi Alımı 2016 (1 Yorum)