Şok Market Personel Başvuru Formu 2015 Yılı

Şok Market Eleman Alımı ve İş İlanları

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin dört bir noktasında marketleri bulunan ve en fazla marketi bulunan firmalar arasında ilk sıralarda yer alan Şok Market müşterileri için personelleri ve ürünleri ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Eğer sizde kariyerinize market personeli olarak devam etmek istiyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle de Reyon Görevlisi ve Kasiyer pozisyonlarında alım yapan Şok Market ile kariyer yapmanız mümkündür. Özellikle de büyük şehirlerde hemen hemen tüm ilçelerde ve semtlerde olan bu marketlerde çalışmak artık daha kolay diyebiliriz.

Şok Market Eleman Alımı Başvurusu 2015

İnsanlar için geniş bir istihdam alanı oluşturan Şok Marketleri aslında 1995 yılında kurulmuştur ancak 2011 yılında Yıldız Holding bünyesinde bulunan Gözde Girişim şirketinin devir almasından sonra büyük bir gelişme göstermiştir. 72 ilde 2.500 den fazla şubesi bulunan Şok Market başta İstanbul olmak üzere Ankara,Bursa,İzmir ve Adana gibi büyük illerimizde yer alan marketleri ile insanlar için hem sağlıklı hem de daha uygun fiyata ürünler satmaktadır.

Sponsor Reklam

Peki İş Başvurusu Yapmak İçin Aranan Kriterler neler diye soracak olursanız Kasiyerlik ve Market Personeli için en az Lise Mezunu olmak gerekmektedir. Ayrıca sadece bu pozisyonlarda değil Depo Görevlisi ya da Şoför gibi pozisyonlarda da alım vardır.Çünkü bilirsiniz mutlaka görmüşsünüzdür Şok Marketin dev kamyonlarını.  E Sınıfı Ehliyeti olanlar için uygun bir iş diyebiliriz.

Şok Market İş İlanları 2015 yılında başvuru formu olarak verilmektedir. Bu formu doldurarak sizlerde beklemeye koyulabilirsiniz. Sizin için uygun bir pozisyon olduğu zaman sizinle iletişime geçilir. Aşağıda yer alan alan kırmızı bağlantıyı kullanarak Şok Market Kariyer sayfasından Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Hepinize bol şans dileriz.

Şok Market Başvuru Formu İçin:

http://ik.sokmarket.com.tr

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şok Market Personel Başvuru Formu 2015 Yılı (13 Yorum)

  1. Slm ben mersinden a101 bir bucuk sene çalıştım işi biliyorum ilgilenirseniz sevinirim acil iş ihtiyacı

  2. Mrhaba ben seval Erçetin Aydin Çine de oturuyorum sizinle calismak istiyorum tecrübeliyim Tansasta çalıştım geri donerseniz sevinirim.