İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2015 Ankara Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi 2015 İş İlanları ve Memur Alımı

Merhaba Sayın İş arayanlar. Ankara Büyükşehir Belediyesinde memur olarak çalışmak istiyorsanız size güzel haberlerimiz var.Ankara Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı’nın, Sınıfı, Unvanı, Derecesi ve Sayısı aşağıda belirtilen kadrolarına, Yarışma Sınavı ile Müfettiş Yardımcıları alınacaktır. Eğer sizde bu işte çalışmak istiyorsanız başvurmanız gereken bir iştir.  Başvuru Tarihleri: ( 18 Aralık 2014 – 30 Aralık 2014 ) arasında yapılacaktır. Ankara Büyükşehir Belediyesi 2015 Personel Alımı her sene olduğu gibi bu sene de devam edecektir. İlana başvuracak olan adaylarda aranacak bir takım kriterler vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi 2015 Memur Alımı

Başvurular 30 Aralık 2014 günü saat 17.00’ye kadar, Ankara Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı Emniyet Mah. Hipodrom Cad. No:5 Kat:22 06330 Yenimahalle/ANKARA adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır. Postada meydana gelebilecek gecikmeler nedeniyle zamanında ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. “Ankara Büyükşehir Belediyesi Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Başvuru Belgesi” yukarıda belirtilen adresten veya Internet aracılığı ile
”www.ankara.bel.tr” adresinden temin edilebilir. (0 312 507 29 62 – 0 312 507 29 70 no’lu telefonlardan ayrıntılı bilgi alınabilir.)
Başvuru Sırasında İstenecek Belgeler:
a) Aday Formu, (Söz konusu belge yukarıda belirtilen adresten veya Internet üzerinden www.ankara.bel.tr adresinden temin edilebilecektir.)
b) KPSS Sınavı Sonuç Belgesinin aslı veya onaylı sureti
c) Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya onaylı sureti
d) Son altı ay içerisinde çekilmiş 4,5 x 6 ebadında 3 adet fotoğraf,
e) Yabancı okul mezunları için denklik belgesi
f) T.C Kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı sureti.
Eksik belge ve bilgilerle yapılacak başvurular dikkate alınmayacak, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak, sınavı kazanmış olsalar dahi atamaları yapılmayacaktır.
Sınava Gireceklerin Belirlenmesi Ve İlanı:
Yazılı Sınava toplam 300 kişi çağrılacaktır. Sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranların sayısının 300 kişiden fazla olması halinde, puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere ilk 300 aday giriş sınavına alınacaktır. 300’üncü aday ile eşit puan alan tüm adaylar sınava çağrılacaktır. Sınava girebilecekler 31 Aralık 2014 tarihinde Internet üzerinden
www.ankara.bel.tr adresinde ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı Emniyet Mah. Hipodrom Cad. No:5 Kat:22 06330 Yenimahalle/ANKARA adresindeki ilan panosunda ilan edilecektir.

İLAN HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIIZ

 

Bir önceki yazımız olan BOTAŞ 2015 Personel Ve Eleman Alımı Başvuru Formu başlıklı makalemizde Botaş Eleman Alımı, Botaş İş Başvurusu 2015 ve Botaş İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa bolat dedi ki:

    Eskavator opratoruym.belgelerım ehlıyetm tam dır iş arıyorum ulasırsanız sevınırım 05466199659